Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Mar 29, 2024, 03:17:34
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ubeckie metody pisowskich aparatczyków!  (Przeczytany 360 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« : Mar 09, 2023, 01:16:53 »

To że pisowska propaganda rzuca bogoojczyźniane hasła a jednocześnie
stosuje ubeckie metody szczucia i plucia na zwykle niewinnych ludzi wiemy od dawna.
W szczujni zwanej "kurwizją" seryjnie produkuje się hejterskie programy mające zaszczuć
opozycję, nauczycieli, sędziów, Niemców, Unię Europejską, osoby LGBT i chyba całą resztę
świata, która ma odmienne poglądy do prezesa wszystkich prezesów. Należę do ludzi, którzy
dobrze pamiętają esbeckie metody zwalczania przeciwników "jedynie słusznej partii", pamiętam też
komunistyczną propagandę i ORMO-wskich tępaków rozpowszechniających tę propagandę.
Kowalski, Suski czy Kaleta praktycznie nie różnią się od nich! Może tylko tym, że ci ostatni dużo więcej kasują.
Martwi mnie to i smuci, bo nasi przodkowie i my (pokolenie Solidarności) nie o taką Polskę walczyliśmy.
Martwi i smuci, bo tak jak za komuny policji, prokuratury i służb nie używa się dla ochrony państwa i narodu lecz
przeciwko narodowi i używa jako parasol ochronny dla partyjnych bonzów! To naprawdę martwi i smuci, kiedy
aparatu państwa używa się przeciwko najsłabszym i bezbronnym. To przypomina nie tylko komunizm,
to przypomina hitleryzm! To Hitler zanim rozpoczął wojnę zwalczał mniejszości, przeciwników politycznych
i niepełnosprawnych! To Goebbelsowskie media propagandowe szczuły na każdego, kto miał inne zdanie
od Führera wszystkich Führerów! Wytłumaczcie mi proszę czym różnią się pisowskie metody stosowane
wobec protestujących niepełnosprawnych od metod stosowanych przez SB wobec opozycji.
Wytłumaczcie mi czym różnią się metody szczucia praktykowane w TVP-Info, od Goebbelsowskich
metod szczucia? Według mnie Goebbels był pionierem, Kurski doprowadził to do perfekcji.
Russia Today podgląda TVP i się uczy! Obawiam się jednak, że nie jest to powód do dumy.
Od kilku dni niepełnosprawni i ich matki protestują w sejmie o "godne życie". To nie jest pierwszy
protest. Pisowski rząd woli ich jednak nie widzieć. Dla PIS to koszty, które nie przyniosą skutków
w "słupkach poparcia". Jednym słowem trzeba zaszczuć! No to szczują!



Nie jestem jasnowidzem, nie jestem wróżbitą. Mimo to mam dobrą wiadomość.
Jeszcze w 1989 komunistyczna propaganda głosiła, że socjalizm zwycięży bo lud tego chce!
W 1990 socjalizmu i socjalistycznej propagandy już nie było.

Zapisane
barubasz
Moderator Działu
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 190


« Odpowiedz #1 : Mar 11, 2023, 19:48:08 »

    Żeby nie powielać, szacunek Herkulesie.  Tekst celny, w sedno.
Często zastanawiam się, jak nam, pokoleniu Solidarności, udaje się to wszystko "trawić" ?
Przecież wielu, straciło życie, jeszcze więcej zostało okaleczonych psychicznie, wielu nie wytrzymało i opuściło kraj,
wielu z tego kraju wygoniono. To wszystko za wolną Polskę.
Mimo to, zwyciężyliśmy, mieliśmy wolną Ojczyznę, dopóki nie nastał prostacki i złodziejski PiS.
Pozdrawiam
Barubasz
Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #2 : Mar 14, 2023, 00:24:01 »

Witaj Basiu, znamy się już kilkanaście lat i chociaż nie utrzymujemy stałego kontaktu śmiem twierdzić,
że znam Twój pogląd, ocenę i punkt widzenia na opisywany temat. Tak lub bardzo podobnie myślą miliony
Polek i Polaków naszego pokolenia. Niestety są jednak tacy, którzy wolą mieć klapy na oczach.
Co ich obchodzi to, że niepełnosprawny nie ma na rehabilitację czy też leki! Ważne że on dostał
"Jarkową trzynastkę". Celowo napisałem w cudzysłowie "Jarkową trzynastkę" wiedząc, że w tych
dwóch słowach są (minimum) trzy kłamstwa. Po pierwszy to nie są Jarkowe pieniądze! Jarek z własnej kieszeni nie daje ani grosza!
Przeciwnie. Jarek żyje z podatników. Tych samych podatników, którzy "sponsorują" tzw. trzynastkę.
Tak zwaną, bo to przecież nie jest równowartość emerytury. Trzecie kłamstwo i jednocześnie oszustwo polega na tym,
że Jarek dając emerytom okrada niepełnosprawnych!!!!
Ta tzw. "Trzynastka" nie jest finansowana przez ZUS lecz Fundusz Solidarnościowy.
Dla przypomnienia zapisy ustawy z 23.10.2018:
Zasady funkcjonowania Funduszu Solidarnościowego określa ustawa z dnia 23 października 2018 r. o Funduszu Solidarnościowym, która weszła w życie w dniu 1 stycznia 2019 roku.

"Fundusz Solidarnościowy jest państwowym funduszem celowym, którego dysponentem jest minister właściwy do spraw zabezpieczenia społecznego. Fundusz Solidarnościowy ma na celu m.in. wsparcie społeczne, zawodowe, zdrowotne oraz finansowe osób niepełnosprawnych. Fundusz Solidarnościowy wspiera również działania w zakresie zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami lub jej poprawy, osobom ze szczególnymi potrzebami, o których mowa w ustawie z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami".

To znaczy fundusze, które miały być przeznaczone na inwalidów, niepełnosprawnych i poszkodowanych w wypadkach i gwałtach zostały tym ludziom przez PIS zrabowane i
przeznaczone na przekupienie rencistów i emerytów! Tych samych rencistów i emerytów, którym inflacja (spowodowana nieudolnymi rządami PIS) zabrała dwie renty lub emerytury.
To nie błąd! Każdemu Polakowi inflacja "ukradła" dwie renty, emerytury lub wypłaty!
Jeśli podzielimy nasz roczny dochód przez 12 wychodzi nam 100%: 12 = 8,33% miesięcznie. To znaczy, że inflacja (17,2%) zeżarła każdemu
ponad dwa miesięczne dochody. Ale ciemny naród, (jak mawiał Kurski) wszystko kupi i cieszy się że "Jarek dał" im trzynastkę.
Gdyby ten ciemny naród sekundę pomyślał, kto zyskuje na wysokiej inflacji, być może nie klaskałby tak Jarkowi.
No ale ciemny naród nie jest w stanie policzyć, że jak coś kosztowało netto 100 PLN, to z VATem kosztuje to 123PLN czyli 23 PLN dla fiskusa.
Ale jak ten sam produkt kosztuje (na skutek inflacji) netto 150 PLN, to z VATem jest to już 184,50 PLN czyli 34,50 dla fiskusa.
Proste jak drut, że pisowski rząd nie walczy z inflacją, bo dzięki inflacji mają więcej pieniędzy, które mogą wydawać na propagandę,
kiełbasę wyborczą, na kupowanie ciemnego ludu, na szczucie i wazelinowanie d..y prezesa.
To właśnie boli mnie najbardziej, że ludzie okradani i oszukiwani wciąż pozwalają pisowskiej propagandzie wodzić się za nos.
Mnie nie mieści się w głowie, że ponad 30% Polek i Polaków można w dobie internetu zaliczać do ciemnego ludu,
który wszystko kupi. Jak można zasłaniając się zdjęciem papieża Jana-Pawła II przysłonić wszystkie pisowskie afery, złodziejstwo i oszustwa?
Quo Vadis Polsko, Quo Vadis?
Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #3 : Mar 15, 2023, 01:02:28 »



Pinokio, odpowiedz im złodzieju!
Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #4 : Mar 27, 2023, 23:58:35 »

Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

typer herdtigersnacht horseworld panzerdivisiontiger maho