Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Mar 29, 2024, 15:23:22
 
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Siła propagandy  (Przeczytany 5015 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« : Lut 21, 2021, 01:49:02 »

Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #1 : Lut 24, 2021, 23:37:36 »

Bajeczki, kłamstewka i propagandowe bzdury opowiadane przez Morawieckiego nie ustają.



Problem jednak w tym, że już nawet w jego partii nikt w to nie wierzy.
Gdzie są te "odzyskane" miliardy? Tego nawet prezes nie wie.
Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #2 : Lut 25, 2021, 15:42:02 »

Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #3 : Lut 25, 2021, 16:00:06 »

Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #4 : Lut 27, 2021, 12:39:51 »


A w propagandzie TVP: "W Polsce dzięki PIS żyje się coraz lepiej".
Skoda tylko, że nie mówią całej prawdy, że w Polsce dzięki PIS żyje się coraz lepiej
PIS-owcom ich pociotkom i Rydzykowi.
Zapisane
kukul777
Moderator Działu
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2964



« Odpowiedz #5 : Lut 27, 2021, 16:20:17 »

Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #6 : Mar 03, 2021, 23:01:17 »

Kukul, celowo skopiowałem Twoją wklejkę, aby ją skomentować.

Nie wiem Kukul czy wklejając tą propagandową wrzutkę zastanowiłeś się nad treścią i przekazem tej wrzutki.
Nie będę się długo zastanawiać i głowić nad tym czym byłeś motywowany wklejając te kłamliwe bzdury.
Wolę przejść od razu do merytorycznego komentarza tej kłamliwej, propagandowej wklejki.
Podobnie jak Ty i 90% myślącego społeczeństwa wiem, że to jedynie propagandowe bzdety!
Wystarczy przecież zapytać kolegę, brata, szwagra czy sąsiada o to jakie media nazywane są szczujnią,
aby się dowiedzieć, że nie o te media chodzi, których listę powyżej wkleiłeś. Lizusostwo i wazeliniarstwo  nigdy na dłuższą metę
nie popłacało. Przekonali się już o tym ORMO-wcy i PZPR-owscy aparatczycy. Oni wstydzą się do dzisiaj!
A teraz do faktów. Jak już wyżej pisałem ponad 90% Polaków słysząc słowo "szczujnia" ma inne media na myśli od tych, które wkleiłeś!
Bzdurą i kłamstwem jest, że te media dzielą i skłócają Polaków! Te media niczego nie zyskują na kłótni Polaków!
To Kaczyński i PIS od lat dzielą, sortują i skłócają Polaków, bo wiedzą iż skłóconym narodem łatwiej rządzić!
Ale przejdźmy do faktów. Czy to któreś z wklejonych powyżej mediów szczuło przeciwko niezależnym sądom, niezależnej prokuraturze,
lekarzom, nauczycielom, rolnikom, hodowcom, góralom, Ślązakom, Kaszubom, LGBT, żydom, muzułmanom czy innym narodom lub religiom?
Kukul, szczujnia jest jednoznacznie rozpoznana i określona. Tu nie ma ewentualności. Ta wklejka propagandowa spłynie jak deszcz po łabędziu.
Zastanówmy się jednak co by było gdyby... Gdyby tych mediów nie było. Obajtek, Jaki, Brudziński i Kukiz nie mieli by na co patrzeć.
To trochę żartobliwe fakty, ale fakty. Do których powyżsi się przyznali. To naprawdę nie są media, które musi oglądać "ciemny lud"!
A teraz jeszcze trochę poważniej. Zastanawiałeś się o jakich aferach nie dowiedziałby się "ciemny lud", gdyby tych mediów nie było?
Czy ktokolwiek dowiedziałby się o korupcji Kaczyńskiego, który wręczył kopertę z 50 tys. Księdzu Sawiczowi za jeden podpis?
Kto wiedziałby dzisiaj o PIS-owskich aferach w KNF, aferze VAT-owskiej w ministerstwie finansów, o aferze Banasie, itd, itd, itd.
Kukul, przed trzydziestoma latami we Włoskim parlamencie padło piękne hasło. Mafia powinna siedzieć, nie rządzić!
Najwyższy czas powiedzieć to Polakom. 
Zapisane
barubasz
Moderator Działu
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 190


« Odpowiedz #7 : Mar 04, 2021, 11:19:45 »

 Tak Kukuł, wierz w tę  propagandę, żyw się tym jadem, widać służy Ci...........
Zapisane
barubasz
Moderator Działu
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 190


« Odpowiedz #8 : Mar 04, 2021, 13:59:11 »

Taki mamy czas !
Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #9 : Mar 04, 2021, 22:17:11 »

Witaj Basiu, fajnie Cię znowu widzieć.
Moim zdaniem każdy ma prawo do własnych poglądów, idei i wizji. Nie powinno się jednak
tak jak to czyni PIS w kłamliwy, bezczelny i niejednokrotnie chamski sposób narzucać
wszystkim "jedynie słusznych"  ideologii pana prezesa. Przecież my już to mieliśmy. Dziś
prawie każdy mówi, że czasy w których pierwszy sekretarz decydował o wszystkim i o każdym
nigdy nie powinny już wrócić. Mimo to ponad 30% wyborców klaszcze kiedy pierwszy sekretarz,
którego teraz (dla zmyłki) nazywa się prezesem zarządza z Nowogrodzkiej całą Polską.
To przecież na cześć prezesa i PIS tworzy się w TVP programy, o których Gierek, Gomułka i
Jaruzelski nawet nie mogli marzyć. Tyle wazeliny na cześć wodza nie "produkuje" się nawet w
Korei Północnej! Wiem, że za 2 miliardy rocznie można produkować taką propagandę z której
nawet Goebbels mógłby się wiele nauczyć, ale czy w kraju w środku Europy, w XXI wieku.
W kraju w którym ponad połowa (dorosłych) obywateli szczyci się maturą lub dyplomem wyższej uczelni,
może być aż 30% takich obywateli, których Kurski nazywa "ciemnym ludem, który wszystko kupi"?

Skoro o propagandzie mowa. Mistrz propagandy stanu wojennego. Nadal w dobrej formie:


 


Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #10 : Mar 04, 2021, 22:19:30 »

Zapisane
barubasz
Moderator Działu
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 190


« Odpowiedz #11 : Mar 05, 2021, 14:17:21 »

Witaj Janku, witajcie aktywni Forowicze.
Zgadzam się, podstawa to szanowanie poglądów, przekonań każdego z nas. Jestem tolerancyjna, wyrozumiała, ale nie dla chamskich, kłamliwych informacji w obronie nie mających miejsca sytuacji, zdarzeń. To co wygadują w narodowej tvp 1 - szczujni, sięga dna kloaki. Rozwodzić się nie będę, jak  rządowa tv, informuje swoich słuchaczy nt. przestrzegania Konstytucji RP, czy  wypełniania aktów prawnych obowiązujących państwa członkowskie UE itp. Utopia.
Pozdrawiam serdecznie.
Barubasz
Zapisane
barubasz
Moderator Działu
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 190


« Odpowiedz #12 : Mar 05, 2021, 16:09:57 »

Na potwierdzenie kłamstw, manipulację informacjami w tvp1 i tvp-info. Z dzisiejszego przeglądu wiadomości z Kraju.
W załącznikach (linki) wiadomość z dwóch różnych źródeł o śmierci 36 letniej nauczycielki po szczepieniu na covid.
Tvp-info podało informację, że nauczycielka zmarła w dniu 1 marca, a sekcja zwłok wykazała, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych.
Natomiast portal o2.pl, podaje także informację o śmierci, ale dodaje że po zapoznaniu się z wynikami sekcji zwłok zmarłej kobiety,
informacja o przyczynie śmierci, zostanie podana nie wcześniej, niż za tydzień czasu.
Bez komentarza, bo takie "kwiatki" są każdego dnia w tv Kurskiego !

Barubasz

Link ze strony tvp-info:

https://www.tvp.info/52595981/leszno-nie-zyje-mloda-nauczycielka-kilka-dni-przed-smiercia-zaszczepila-sie-na-koronawirusa-prokuratura-podaje-przyczyne-zgonu-sekcja-zwlok

 Link do strony o2.pl:

https://www.o2.pl/informacje/zagadkowa-smierc-mlodej-nauczycielki-sprawe-bada-prokurator-6614414116416128a

Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #13 : Mar 06, 2021, 00:41:29 »

Basiu, oczywiście zapoznałem się z wiadomościami z obu podanych wyżej linków. Pomyślałem i...
Chyba Cię nie zaskoczę jeśli napiszę, że po przeczytaniu pierwszego zdania z TVP-Info poczułem smród.
Poczułem smród pisowskiej, kłamliwej propagandy. Jestem naprawdę daleko od wszelkich teorii spiskowych.
Daleki też jestem od "proroctw, wróżb czy przepowiedni" na temat przyczyn śmierci tej młodej kobiety.
Kiedy jednak czytam (i tutaj zacytuję): "W Lesznie zmarła 36-letnia nauczycielka. Jak poinformowała nas prokuratura,
w tej sprawie wszczęto śledztwo i przeprowadzono sekcję zwłok. Z badania wynika, że zmarła z przyczyn naturalnych
Zastanawiam się nie tylko nad tym jakim trzeba być idiotą aby takie bzdury pisać. Zastanawiam się także,
jakim trzeba być kretynem aby wyrazić zgodę na publikację tak idiotycznych treści?
Czy te barany naprawdę uważają, że polskie społeczeństwo to osły dla których śmierć 36-cio latki jest czymś naturalnym?
Jeśli ta banda uważa, że śmierć 36-cio latki jest czymś naturalnym, to ja się pytam co na tym świecie jeszcze robią
Kaczyński, Terlecki, Rydzyk, Jędraszewski i 70% pisowskiego elektoratu?
Zapisane
barubasz
Moderator Działu
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 190


« Odpowiedz #14 : Mar 06, 2021, 11:06:43 »


Dokładnie TAK Janku.
Szambo leje się strumieniem z tvp1 i info. Na tę informację o zmarłej nauczycielce,
zwrócił uwagę mój syn (też nauczyciel). To On, który ogląda dla porównania wiadomości w tv rządowej-kłamliwej i wolnych mediach.
Osobiście szkoda mi tracić zdrowia na katowanie się plugawą tvp1, przeżyłam różne stany (nie tylko ja) w naszej kochanej Ojczyźnie,
ale takiego draństwa, robienia z Obywateli idiotów, nigdy nie było. Zadziwia fakt, że są jeszcze tacy, którzy są zaślepieni, przykre,
że nie ma szansy na odzyskanie "wzroku".
Pozdrawiam
Barubasz
Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #15 : Mar 11, 2021, 20:43:19 »

Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #16 : Mar 11, 2021, 20:44:32 »

Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #17 : Mar 16, 2021, 00:37:51 »



Najsmutniejsze w tym to, że "ciemny lud" to kupi.
Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #18 : Mar 16, 2021, 20:44:51 »

Zapisane
Herkules
Administrator
*****
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12528



« Odpowiedz #19 : Mar 17, 2021, 16:20:05 »

Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

madebo wizna swiatludzkichemocji cocacolacompany wataha-upadlych-wilkow