Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Sie 12, 2020, 13:45:39

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dojna Zmiana  (Przeczytany 382 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Herkules
Administrator

« : Gru 14, 2019, 00:52:02 »

Jak już w innym wątku pisałem PIS produkuje ostatnio tyle afer, że trudno za nimi nadążyć.
Oczywiście widzowie TVP i TV-Trwam nigdy się o tym nie dowiedzą, na tych kanałach jest tylko wazelina i propaganda.
Dlatego postanowiłem utworzyć nowy wątek, w którym będą przedstawiane wszystkie kanty, złodziejstwo i przekręty
miłościwie nam panującej władzy jedynie słusznej partii. Jak mawiała pani Szydło: "Nam się po prostu należy"!

Aktualny skok na kasę w NIK opisywałem już w innym wątku. Dobrze jednak wiedzieć, że człowiek z zarzutami prokuratorskimi,
prezes NIK z pisowskiego nadania - pan Marian Banaś na przywitanie, aby się wkupić wypłacił swoim podwładnym 3,6 mln PLN!
Pewnie też im się należało!

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #1 : Gru 14, 2019, 01:01:10 »

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #2 : Gru 16, 2019, 23:37:50 »

Wychodzi na to, że zabraknie mi czasu aby codziennie opisywać jedną aferę PIS, bo jak na razie "produkują"
te afery w takim tempie, że trudno za nimi nadążyć. Wiadomość dosłownie z ostatniej chwili:

Były poseł PiS z zarzutami. Miał przywłaszczyć pieniądze z PCK.

Radny PiS aresztowany. Jest podejrzany o przywłaszczenie pieniędzy z PCK

Nie jest to oczywiście nowa sprawa. Chodzi o "wyprowadzenie" z PCK pieniędzy (ponad milion PLN) i finansowanie kampanii
wyborczych PIS w wyborach samorządowych 2014 i do sejmu 2015. Była minister edukacji a obecnie europosłanka pani

Anna Zalewska
odrzuca wszelkie zarzuty opozycji o współudział i finansowanie jej kampanii wyborczej.
Jednakże świadkowie twierdzą inaczej. Nie zarzucam pani Zalewskiej niczego, nie mam wiedzy na ten temat.
Chciałbym jednak zapytać prokuratorów o kilka szczegółów. Dlaczego dopiero po pięciu latach?
Dlaczego finansowanie kampanii wyborczych PIS rozdzielono lub też wyłączono z tej sprawy?
Dlaczego nie przesłuchano pani Zalewskiej jako świadka, przecież była bliską współpracownicą aresztowanego
byłego radnego PIS Jerzego G.? Zabrakło odwagi czy pan Ziobro nie pozwolił?

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #3 : Gru 17, 2019, 21:38:13 »

barubasz
Moderator Działu

« Odpowiedz #4 : Gru 18, 2019, 16:52:26 »

Herkulesie, chwała Ci za ten wątek !
 Ręce opadają Rodakom (70 %) żyjącym w Kraju.
Tym bardziej cenne jest, że widzisz to także Ty Polaku, mieszkający poza.
Może brzmi to dziwnie, ale znam kilka osób, które mieszkają od dawna poza granicami Ojczyzny i rozpływają się w pochlebstwach, peanach
na temat "superości" wszystkiego, co zaoferowała nam "dojna zmiana".
W szczegółach nie będę  rozwodziła się, bicie piany nie wnosi niczego dobrego.
Szanuję zdanie każdego, pod warunkiem, że pracuje w Polsce, wydaje zarobione pieniążki, leczy się itd. i jest okradany !!!!!!!!

Z pozdrowieniami, wyrazami szacunku

Barbara
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #5 : Gru 18, 2019, 23:07:29 »

Może brzmi to dziwnie, ale znam kilka osób, które mieszkają od dawna poza granicami Ojczyzny i rozpływają się w pochlebstwach, peanach
na temat "superości" wszystkiego, co zaoferowała nam "dojna zmiana".

Witaj Basiu, miło że się odezwałaś w tym temacie i miło czytać takie komplementy. Dziękuję

To że Polska jest podzielona nikt już nawet nie przeczy. Oczywiście każdy ma prawo mieć swoje zdanie, swój punkt widzenia
i jak to mawiają górale - swoją własną rację. Ja bym do tego dodał, że powinno się też mieć oczy, uszy a przede wszystkim rozum.
Zazwyczaj tak jest że już z domu wynosimy wychowanie, religię i pewne poglądy. Jako dorośli powinniśmy te poglądy weryfikować.
W miarę zdobywania wiedzy i doświadczenia powinniśmy jednak sami wyrabiać sobie własne poglądy. Niestety sporo jest ludzi,
dla których myślenie, informowanie się i wyciąganie z tego wniosków to męki nie do zniesienia. Basiu, zacytowane wyżej zdanie z Twojego
wpisu nie jest mi obce. Byłem w lipcu w USA po wnuki, które spędzały u mnie wakacje. Ludzie, którzy się "doinformowują" lub jak kto woli
dezinformują w TVP Polonia, TVP-Info i jedyną ich polskojęzyczną prasą jest "Gazeta Polska", sprzedawana w polskich kościołach są zaskoczeni,
że obecny rząd może mieć przeciwników. Tak dobry, tak patriotyczny, taki chrześcijański, jakiego jeszcze Polska nigdy nie miała.
Po kilku moich zdaniach, że w zasadzie powinno się poznać kilka opinii i więcej faktów zanim się "przekonamy" do własnych poglądów,
usłyszałem iż plotek nie powinno się słuchać. Nie należę do ludzi, którzy lubią dyskutować z kamieniem, dlatego dyskusję kończyłem jednym krótkim pytaniem.
Jeśli uważasz, że teraz w Polsce jest tak dobrze, to dlaczego nie wracasz do tej Polski dobrobytu, o której opowiada Kaczyński i Morawiecki?
Czasami wydaje mi się że tym ludziom wygodniej jest "nie wiedzieć", przecież to nie oni muszą czekać pół roku do lekarza specjalisty.
Dziwię się jednak tym, którzy mieszkają w Polsce, mają dostęp do internetu, wolnych mediów i na własne oczy widzą rosnące ceny w sklepach,
rosnące podatki, akcyzy i daniny. Widzą lub słyszą o zamykanych szpitalach, aferach pisowskich polityków i co? Wstyd im się przyznać,
że PIS z prezesem na czele wypuścił ją/go w maliny? Po ile musi być chleb, paliwo czy tzw. media około czynszowe aby zrozumieli,
ze PIS to nie jest dobra zmiana. PIS, to DOJNA ZMIANA!

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #6 : Gru 18, 2019, 23:08:01 »

Duda na jednym z wieców: "Ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie"
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #7 : Gru 18, 2019, 23:21:19 »

Też jej się to po prostu należało?
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #8 : Gru 20, 2019, 21:46:54 »

Biedny jak Gowin, któremu nie starcza do pierwszego!
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #9 : Sty 04, 2020, 23:46:45 »

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ostwalia justplay watahasnu cannahari magicznydom