Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Sty 20, 2020, 12:28:52

Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Komuna wraca  (Przeczytany 288 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Herkules
Administrator

« : Lis 22, 2019, 23:49:10 »

Ukraina, Białoruś czy Korea Północna?
Kiedy wyjeżdżałem z Polski myślałem, że na zawsze opuszczam komunę i wschodni system.
Po tym jak Polska wstąpiła do NATO i nieco później do UE, byłem pewny że komuna już nie wróci.
Boże jak ja się myliłem! To co się dzieje w sejmie nawet za komuny byłoby krytykowane,
Sorry, ale z demokracją niewiele ma to wspólnego. Wstyd, kłamstwo i obłuda! Hańba, precz z Kaczyńskim!
To tylko niektóre hasła i slogany. Precz z komuną to hasło obowiązujące od 40 lat!
"Trzeba anulować, bo my przegramy". Wydarzenia w Sejmie etap po etapie.
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/anulowane-i-powtorzone-glosowanie-w-sejmie-etap-po-etapie,987504.html

Komuna wraca i to boli.

kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #1 : Lis 23, 2019, 10:15:58 »

Rozumiem że pamięć ludzka jest zawodna bo i trochę lat minęło ale zostały namacalne dowody dlaczego upadł rząd Olszewskiego i kto  był za dekomunizacja a kto przeciw. To zdjęcie odzwierciedla że komuna jest dalej i nawet do europejskiego parlamentu na nich głosuje część Polaków dalej.

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #2 : Lis 24, 2019, 02:33:35 »

Z całego powyższego wpisu mogę jedynie potwierdzić opinię, że pamięć ludzka jest zawodna.
Pamięć ludzka jest zawodna, dlatego stosunkowo łatwo nią manipulować. To nie jest nowe odkrycie.
Już Goebbels stosował to w jego propagandzie, wiedząc jak łatwo jest manipulować pamięcią przy pomocy podstawionego obrazu.
Obecna propaganda i reklama nadal to stosuje. Jednakże dobrzy fachowcy od reklamy i propagandy dbają aby stopień prawdopodobieństwa przedstawianego "Mema"
czyli obrazu (fotki lub filmu) i dołączonego komentarza był wysoki. Dlatego przedstawiany obraz powinien być "poparty" lub
komentowany minimum jednym "niepodważalnym" faktem.
Za to co wkleiłeś powyżej, autor tej klejonej propagandy wstydzi się pewnie do dzisiaj.
Ta "sklejka" to amatorski bubel! Kłamstwo i amatorszczyzna dosłownie kłują w oczy!
Ktoś złośliwy mógłby skasować komentarz spod fotki i dołączyć własny.
Jako przykład na łatwość manipulacji takich memów wklejam "zmodyfikowanego" mema.
Jarosław Kaczyński głosuje ZA kupieniem Rydzykowi nowego Maybacha. albo
Jarosław Kaczyński głosuje ZA amnestią dla tych co podpisali "lojaklę" w stanie wojennym.

Nie zamierzam jednak zmieniać komentarza pod Twoim memem, bo uważam iż Kaczyński sam się dobrze kompromituje.
Po drugie dlatego, że każdy kto chociaż minimalnie zna się na polityce widzi to prymitywne kłamstwo w komentarzu.
Autor tej sklejki powinien się wstydzić z dwóch powodów, lub co najmniej jednego z nich.
Albo jest sam niedouczony i ma zerowe pojęcie o polityce i ideologiach, albo co gorsze za niedouczonych uważa tych,
którzy będą jego kłamliwą propagandę oglądać. Jeśli ktoś pisze: "Celem rządu była szczegółowa lustracja komunistycznych agentów",
To albo sam jest głupi albo uważa tych, którzy będą to czytać za "bezmózgów"!
Celem rządów na całym świecie jest dążenie do rozwoju gospodarki i dobrobytu obywateli danego państwa.
Rząd, którego celem jest "niszczenie" przeciwników politycznych nie ma przyszłości w żadnym ustroju politycznym!
Nawet Stalin to wiedział!
Patrząc nawet z innej perspektywy, zamieszczona fotka z komentarzem też nie pasuje do tematu.
Zanim jednak napiszę dlaczego, muszę sformułować co to w moim zrozumieniu jest komuna.
Komuna to dla mnie system sprawowania władzy. Komuchy, to nie ludzie lewicy, którzy domagają się socjalnej sprawiedliwości.
Komuchy, to aparatczyki PZPR, SB-ki, ZOMO-cy i ci którzy czynnie wysługiwali się PRL-owskiej władzy.
Komuchem jest dla mnie prokurator stanu wojennego Stanisław Piotrowicz, który w stanie wojennym podpisał akt oskarżenia
przeciwko Antoniemu Pikulowi, działaczowi podziemnej Solidarności. Ten sam Piotrowicz jest dzięki Kaczyńskiemu
"kolanem wciśnięty" do Trybunału Konstytucyjnego. Nie jest to jednak jedyny komuch, którym otacza się Kaczyński.
W rządzie Kaczyńskiego (2005-2007) wiceministrem sprawiedliwości, podobnie jak Andrzej Duda był Andrzej Kryże,
były sędzia PZPR-u, skazujący opozycjonistów. Między innymi Bronisława Komorowskiego.
Pisząc komuna wraca, mam na myśli to co się dzieje w polskim sejmie, polskich (rządowych) mediach i polskim rządzie.
Kto tego nie widzi jest ślepym albo ślepego udaje.

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #3 : Lis 25, 2019, 22:27:01 »

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #4 : Lis 25, 2019, 22:37:44 »

Wazeliniarstwo jak w PRL-u
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #5 : Lis 25, 2019, 22:40:26 »

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #6 : Lis 26, 2019, 23:20:22 »

Komuna wraca i to wcale nie tylnymi drzwiami. Mimo "fikcyjnej walki" z komuną i fikcyjną "dekomunizacją" sądów,
dawny prokurator stanu wojennego, dosłowny symbol PRL-owskiej komuny ma zostać dzięki PIS-owi i prezydentowi Dudzie
sędzią Trybunału Konstytucyjnego. Polsko Quo Vadis?

Proponuję kliknąć, zobaczyć i posłuchać co na temat komuchów w polskich sądach mówi pan Duda i jak to się ma do rzeczywistości.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #7 : Lis 28, 2019, 20:30:46 »

kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #8 : Lis 28, 2019, 20:42:42 »

Wspomnienia z okrągłego stołu.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #9 : Lis 28, 2019, 20:43:57 »

kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #10 : Lis 28, 2019, 20:45:11 »

kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #11 : Lis 28, 2019, 20:46:34 »

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #12 : Lis 30, 2019, 00:33:48 »

Kukul, muszę przyznać że długo oglądałem wklejone przez Ciebie tutaj memy (Obrazki z doklejonym komentarzem).
Im dłużej to oglądałem, tym bardziej byłem zawiedziony. Zawiedziony z kilku powodów. Po pierwsze są to starocie
nie mające nic wspólnego z tematem wątku. Komuna wróciła już do polskiego sejmu, Trybunału Konstytucyjnego,
jest w ministerstwach a nawet w centrali PIS na Nowogrodzkiej a Ty wklejasz starocie sprzed lat. Nie mam nic przeciwko
przypominaniu historii czy faktów historycznych, pod warunkiem jednak, że są to fakty a nie "fuckty"!
Niestety to co wkleiłeś, jest tym drugim. Powinieneś być świadom tego, że co najmniej dwa z wklejonych przez Ciebie
są "na cenzurowanym" i rozpowszechnianie tego materiału jest czynem zagrożonym karą.
Zarówno pani Pitera jak i Gronkiewicz-Waltz składały już kilkakrotnie zawiadomienia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa naruszenia
dóbr osobistych, polegających na tym iż rozpowszechnia się zdjęcia z dopisanym tekstem, którego nigdy nie wypowiedziały
lub też tekstem zmienionym do tego stopnia, iż zmienia sens wypowiedzi. Osobiście od lat memy z doklejonym tekstem,
postrzegam jako satyrę lub humor, pod warunkiem że jest się z czego śmiać. Wiem, że większość Polaków postrzega to podobnie.
Niestety są ludzie, którzy z premedytacją, świadomie i złośliwie próbują metodą "Plucia i Szczucia" szkodzić innym, zazwyczaj niewinnym ludziom.
Nie chodzi tutaj tylko o politykę. To było już na czatach. To jest w portalach społecznościowych.
To siedzi głęboko w naturze wielu z nas. Niestety nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że oprócz tego, że nie jest to moralne ani też
czcigodne jest to także czynem karalnym a czasami nawet przestępstwem.

Jednakże to co wkleiłeś z okrągłym stołem, jest naprawdę policzkiem dla Kaczyńskich. To nie Tusk lecz obaj Kaczyńscy brali
udział i to już w przygotowaniach do okrągłego stołu, zasiadając w różnych tzw. "pod stolikach". To są fakty.

barubasz
Moderator Działu

« Odpowiedz #13 : Gru 01, 2019, 10:15:02 »

Zdecydowanie Korea Północna.
Rozwodzić się w tym temacie nie będę, ponieważ mogę narazić się na niepochlebne teksty odwiedzających Forum.
Herkulesie, w 100 % masz rację, w takim też procencie popieram Twoje zdanie, poglądy.
Tym bardziej miło, że myśli tak Ktoś, kto żyje w wolnym Kraju i rozumie problemy Rodaków. Szacun Janie.

Pozdrawiam

Barbara
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #14 : Gru 01, 2019, 19:39:05 »

Zdecydowanie Korea Północna.

Moim zdaniem Korea Północna, to jeszcze nie jest ale pan prezes z pewnością w tym kierunku spogląda.
Patrząc na tłumy ludzi protestujących dzisiaj w 105 polskich miastach, można z nadzieją powiedzieć,
że "Jeszcze Polska nie zginęła". Są jeszcze w Polsce ludzie, dla których prawo, honor i wolność znaczą
więcej jak "pięćset+" w zamian za udawanie że się niczego nie widzi, nie słyszy i nie rozumie.
Odnośnie "mieszkania w wolnym kraju". Basiu, mieszkając w Polsce myślałem podobnie. To były inne czasy i
inne warunki, ale metody rządzenia, ogłupiania narodu i niszczenia konkurentów bardzo podobne. Być może
dlatego wiem po której stronie jestem i pozostanę.
Pozdrawiam cieplutko w te chłodne wieczory.  Mrugnięcie
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #15 : Gru 02, 2019, 22:44:39 »

Rozwodzić się w tym temacie nie będę, ponieważ mogę narazić się na niepochlebne teksty odwiedzających Forum.

Jestem ostatnim, który kogokolwiek będzie namawiał do tego aby się rozwodzićUśmiech Uśmiech Uśmiech
Niemniej jednak powinnaś wiedzieć, że jest to forum dyskusyjne. Każdy ma prawo opisać własne poglądy czy opinie.
Oczywiście każdy ma prawo to skrytykować czy przedstawić kontrargumenty lub własne - inne poglądy. Tak długo jak robi to
zgodnie z regulaminem i na odpowiednim poziomie, nie obrażając nikogo. To jest to dozwolone.
Jeśli więc taka Twoja wola, to możesz się rozwodzić.  Chichot Chichot Chichot
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #16 : Gru 07, 2019, 00:35:43 »

Kukul, jestem Ci bardzo wdzięczny za to, że zamieściłeś na tym forum powyższą "sklejkę fotek".
Jestem wdzięczny nie dlatego, że sklejka ta ma jakieś szczególne walory artystyczne, dokumentacyjne czy też
naukowo poznawcze. Nic z tego, na pierwszy rzut oka widać iż jest to nierzetelna i kłamliwa pisowska propaganda.
Nierzetelna i kłamliwa, bo w dużej części niewinnym ludziom dokleja się wydumane afery, z którymi nie mieli nic wspólnego.
Jestem jednak wdzięczny, bo na podstawie tych fotek porównamy "pseudo afery" lub małe aferki z prawdziwymi aferami.
Nie sposób uczynić to za jednym razem, dlatego rozłożę to sobie na raty. Ponieważ jest to temat bardzo aktualny, zacznę
od afery w NIK. Porównajmy więc starą i nową aferę.
PIS próbując zawłaszczyć wszystkie konstytucyjne instytucje państwowe w iście PRL-owski sposób kładzie łapę na
kolejnych urzędach, które mogłyby lub powinny w konstytucyjny sposób kontrolować władzę wykonawczą.
Najwyższy Izba Kontroli może i powinna kontrolować wszystko. To się nie podoba Kaczyńskiemu, bo to on chce wszystko
kontrolować i nad wszystkim mieć władzę. Dlatego za wszelką cenę chciał się pozbyć niezależnego od niego prezesa NIK.
Jednakże prezes NIK jest chroniony tak mocnym immunitetem, że praktycznie tylko przy pomocy Trybunału Stanu
można pozbawić go immunitetu i stanowiska. Od czego więc podporządkowane służby? No więc zaczęło się.
Byłemu już prezesowi NIK służby postawiły zarzut "wpływania na wyniki konkursów na wicedyrektora delegatury Izby w Rzeszowie
oraz dyrektora delegatury w Łodzi. "Kwiatkowski - jak twierdzą prokuratura i CBA - miał też wpływać na rozstrzygnięcie konkursu na
wicedyrektora Departamentu Środowiska w centrali NIK".
Zarzut być może nie byłby absurdalny, bo do roku 2016
wpływ na konkursy lub ich tzw. ustawianie było przestępstwem. Jednakże jedną z pierwszych ustaw pisowskiego rządu
była ustawa likwidująca konkursy kwalifikacyjne. PIS tą ustawą zezwoliło na zwalnianie fachowców i wsadzanie na ich miejsca Misiewiczów,
Pisiewiczów i miernych ale wiernych "swojaków". Pomimo tych "bzdurnych" zarzutów, które w myśl nowej pisowskiej ustawy nie były już
przestępstwem, prezes NIK Kwiatkowski zaproponował zrzeczenie się immunitetu i wszczęcia śledztwa w tej sprawie.
Kaczyńskiemu to nie wystarczało, on chciał mieć kontrolę nad NIK i domagał się dymisji Kwiatkowskiego.
Kwiatkowski do niczego się nie przyznał, śledztwa nie wszczęto. W myśl zasady "domniemania niewinności" afery nigdy nie było.
Kwiatkowski sam zrezygnował z immunitetu i prezesury NIK. Obecnie jest bezpartyjnym senatorem.
Więcej faktów klikając na link.
Ustawiane konkursy w NIK? Kwiatkowski: Wystąpię z prośbą o uchylenie mi immunitetu

Krótko po tym jak Kwiatkowski zrzekł się immunitetu i prezesury NIK i zaczął kampanię wyborczą PIS wystawiło sejmowi
kandydaturę na nowego prezesa NIK. Kandydatem został "kryształowy" Marian Banaś. Pomimo sprzeciwów, krytyki i informacjach
opozycji o tym, że przeciwko panu Banasiowi (ówczesnemu) ministrowi finansów toczy się śledztwo CBA w sprawie
"nieprawidłowości w zeznaniach podatkowych", PIS przepchnęło kolanem kandydaturę Banasia, wyłączając posłom opozycji mikrofon.
Dzisiaj już wiemy, że w czasie gdy Banaś był (wcześniej wiceministrem) i później ministrem w ministerstwie finansów zorganizowano
mafię VAT-owską. Jego bezpośredni podwładni siedzą za wyłudzenia VAT! Dzisiaj już wiemy, że w czasie gdy Banaś był wiceministrem
i później ministrem w jego kamienicy w Krakowie gangsterzy prowadzili burdel, burdel bez odprowadzania podatku VAT.
Dzisiaj już wiemy, że majątek Banasia nie bilansuje się z jego deklarowanymi dochodami. Ta sprawa jest śmierdząca nawet dla
najwierniejszych wyznawców PIS. Dlatego pytam się która z afer NIK jest prawdziwą aferą a która fikcyjno - propagandową?

Każdemu, kto posiada dostęp tylko do TVP, polecam kliknąć na poniższe linki aby się doinformować.

Marian-Banaś-prokuratura-wszczeła-sledztwo-w-sprawie-oświadczeń-majatkowych-szefa-nik

To jest naprawdę dobre.

Superwizjer-pancerny-marian-i-burdel-na-godziny

Jutro porównamy następną propagandową aferkę z prawdziwą aferą.
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #17 : Gru 12, 2019, 01:22:39 »

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #18 : Gru 12, 2019, 23:09:59 »

Przed kilkoma laty pisałem na tym forum, że w zasadzie nie lubię dyskutować na bieżące tematy polityczne.
Teraz nie lubię tego jeszcze bardziej jak kiedykolwiek wcześniej. Obecni politycy "produkują" tyle afer,
że to co wczoraj było aktualne dzisiaj jest historią. Dzisiaj aktualna jest już nowa afera. Nie dziwi mnie już, że
o aferach partii rządzącej nie dowiesz się niczego w tzw. Telewizji publicznej, która jest już tylko tubą propagandową
jedynie słusznej partii. Propaganda sukcesu rządu przeplatana pluciem i szczuciem na resztę świata, to program TVP.
W przed dniu wprowadzenia przez Jaruzelskiego stanu wojennego, chciało by się zapytać Polsko dokąd idziesz?
Przecież my już tam byliśmy! Od wieków się mówi, że mądry Polak po szkodzie. Obawiam się jednak, że przy
takiej propagandzie i takim praniu mózgów (nawet w kościołach) niektórzy nieszybko przejrzą na oczy.
Nie dziwi mnie, że młode pokolenia nie zauważyły iż komuna wraca, ale ci po 50 znają ten system z autopsji,
czy naprawdę nie zauważyli podobieństwa w sprawowaniu władzy wtedy i teraz?   

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #19 : Gru 14, 2019, 20:05:05 »

13 XII 2019

Zapędy Kaczyńskiego i jego giermków w kierunku komuny są już tak widoczne, że dawni
działacze demokratycznej opozycji w PRL głośno o tym mówią i przestrzegają.

"My, działacze struktur opozycyjnych w okresie PRL-u, słyszymy rozpaczliwy okrzyk dochodzący z ław poselskich
PiS-u – Komuno, wróć" – napisali działacze opozycji demokratycznej w PRL.
W wysłanym do mediów oświadczeniu skrytykowali m.in. projekt przepisów o ustroju sądów a także działanie Andrzeja Dudy.

Fragment oświadczenia:
"I tak polityczna twórczość panów Kaczyńskiego, Morawieckiego, Ziobry, Glińskiego czy Terleckiego już dzisiaj powoduje,
że Polska znajduje się na marginesie decyzji podejmowanych przez Unię Europejską.
Obecny zdumiewający swą bezczelnością projekt pogłębi tylko izolację Polski na arenie międzynarodowej"...

..."Prawo i Sprawiedliwość zwalcza te wartości i zasady, które stały u podstaw powstania Solidarności
i budowy państwa wolnego i demokratycznego. Nie wydaje się przypadkiem, że inicjatywa posłów PiS,
wprowadzająca kaganiec na polskich sędziów została zgłoszona 13 grudnia w 38. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego
przez komunistyczne władze PRL".

Pod oświadczeniem podpisali się m.in. Seweryn Blumsztajn, Jan Dworak, Władysław Frasyniuk, Barbara Labuda, Józef Lassota,
Bogdan Lis, Jan Lityński, Leszek Moczulski,Jan Ordyński.

Treść całego oświadczenia można przeczytać klikając na poniższy link
https://fakty.interia.pl/polska/news-specjalne-oswiadczenie-dawnych-opozycjonistow-w-sprawie-dzia,nId,3856866
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.103 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

radarodzicowsp289 lisowska patologiczni westcraft psp