Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Sie 04, 2020, 04:25:24

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jesień 2019.  (Przeczytany 548 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kukul777
Moderator Działu

« : Wrz 23, 2019, 19:39:37 »

Jeszcze babie lato przed nami więc jesień jeszcze trochę ciepła nam sprawi ale barwa jesieni cały krajobraz nam na piękne odcienie brązu niebawem zmieni.
Pozdrawiam wszystkich już jesiennie.
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #1 : Paź 06, 2019, 23:53:18 »

U mnie od ponad tygodnia jesienna plucha. Deszcz, zimno i pochmurno. Gdyby nie kilka obowiązków wybyłbym do ciepełka.
Meteorolodzy obiecują jeszcze trochę "złotej jesieni", ale patrząc za okno nadziei ubywa.
Fajnie jednak powspominać prawdziwą jesień 2019

Ogród różany w dawnej królewskiej rezydencji w Bambergu.

Sójka "śliwkojad".

Jesienny zachód słońca.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #2 : Paź 07, 2019, 18:13:04 »

Tutaj też pogoda nie rozpieszczała obficie sucha ziemię od wiosny zlała i jedno co dobre z tego grzybów w lesie jest pełno. Po deszczowych dniach się rozpogodziło wieczorkami nawet przymroziło, ale już idzie zapowiadane ocieplenie więc piękna złota jesień i babie lato jeszcze będzie  Uśmiech.

Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #3 : Paź 23, 2019, 11:39:49 »

A ja kiedy mam  dzień wolny, to słońce mówi mi dobranoc, Język
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #4 : Paź 26, 2019, 21:59:02 »

W zasadzie nie przepadam za jesienią. Nie tylko dlatego, że jesienna pogoda jest zazwyczaj kapryśna.
Większość kobiet też jest kapryśna a mimo to nie mówię, że za nimi nie przepadam.
Jesień to pora w której coś się kończy, coś obumiera, coś przemija. Oczywiście jesień ma też swoje uroki,
jesień też jest czasami piękna. Mimo to nie nastraja tak optymistycznie jak wiosna i lato.
Bierzmy więc to co najpiękniejsze z jesieni i byle do wiosny. To co w jesieni naprawdę kocham to grzybobranie.
Nawet jak pogoda paskudna, to wiesz że dobrym "grzybkiem" można sobie w długie zimowe wieczory nieźle humorek poprawić.

Takie lubię zbierać.

Las i dla teściowych jest szczodry.
Dużo szczęścia życzę

kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #5 : Paź 28, 2019, 19:29:10 »

Poranki już czuć że  coraz chłodniejsze, ale w słońcu barwy jesieni są dalej piękne i jak na razie jest słonecznie i przyjemnie ale już  niebawem w listopadzie jesień swe gorsze  oblicze pokaże i choć do kapryśniej kobiety jest porównywany, pogody niestety nie zmienimy a dziewczę jak tylko dobrze się postaramy udobruchamy  Duży uśmiech Mrugnięcie Duży uśmiech.
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #6 : Lis 05, 2019, 23:21:56 »

Kukul, na kapryśne dziewczyny jest ponoć jeden dobry sposób. Shopping. Mało jest kobiet, które wracają do domu bez uśmiechu z nową torebką,
bucikami czy nowymi kosmetykami. Na kapryśną pogodę jest tylko parasol.  Duży uśmiech
Ale jak wyżej piszesz, jeśli się chce to i w jesiennej pogodzie można trochę piękna odnaleźć.

Stary dźwig portowy w Schweinfurcie nad Menem

Jesienne słoneczko przegląda się w wodzie.

Widok na śluzę w Wipfeld, w oddali winnice.
dzina
Moderator Globalny

« Odpowiedz #7 : Lis 08, 2019, 18:38:31 »

Mnie też optymistycznie nie nastraja jesień. Zimno, mokro i szaro za oknami. Dlatego najbliższy urlop, a wypada za 3 tygodnie na 2 tygodnie lecę ogrzać stare kości. Czuję się zmęczona i mam plan wylegiwać się na słońcu każdego dnia. No, chyba, że pogoda nie dopisze. Ale nie biorę pod uwagi chłodnych dni na Teneryfie.
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #8 : Lis 15, 2019, 00:11:08 »

Niewielu znam ludzi, którzy kochają czy też uwielbiają jesień. Musimy jednak pogodzić się z tym, że jesień u nas jest taka jaka jest.
Czasami łagodniejsza, czasami mniej przyjemna. Zanim jednak wybędę do ciepełka, szukam tych piękniejszych barw jesieni.

Uwielbiam grzybobranie, przy takich okazach to naprawdę radość.

Wysoko nad grzybami jesień też darzy plonami.

Jesień to jednak kobieta, lubi przeglądać się w lustrze.
dzina
Moderator Globalny

« Odpowiedz #9 : Lis 15, 2019, 17:18:49 »

Osobiście też wolę jesień z większą częścią dnia otulonych promieniami słońca. Hamburg o tej porze roku jest bardzo skromny w rozsuwaniu chmur dla promieni słonecznych, które by ogrzały jeszcze nas. Ja już odliczam dni do  wylotu. Dzisiaj udało mi się kupić bilet lotniczy na Teneryfę za jedyne 30 euro w jedną stronę. Jeszcze po 6:00 rano cena biletu była trzykrotnie wyższa (99,99 euro). Ale już o godz. 9:30 wynosiła 29,99. No to nie czekając na oklaski pospiesznie wykupiłam rezerwację. Uśmiech Ostatnie dni jesieni będę miała bardzo ciepłe. Wam również tego życzę. Uśmiech

P.s. Herkulesie, fotki piękne.
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #10 : Lis 22, 2019, 23:17:37 »

P.s. Herkulesie, fotki piękne.

Powinnaś wiedzieć, że zawsze staram się aby było pięknie. Z fotkami jest jednak jak w życiu, nie zawsze wychodzi tak jak się zaplanowało.
Dlatego pokazuję tylko to, co warto pokazać. Chociaż jesień nie ma w sobie tyle piękna i uroku co wiosna i lato, to jak się chce coś znaleźć
i ma się dużo czasu i cierpliwości, to się znajdzie.

Zachody słońca o każdej porze roku są fascynujące.

Jesienny park też ma swoje uroki. Jednak wiosną podobało mi się tutaj lepiej.

Zerknij i wiesz, dlaczego ciągnie mnie do ciepełka.

kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #11 : Lis 23, 2019, 11:49:03 »

Wiadomo że zima zza okna jest piękna, jesień fascynuje kolorami, ale tez chciałbym żeby wiosna i lato zawsze było  z nami  Uśmiech Mrugnięcie.
W zawiązku z tym że jeszcze dalej mamy piękną i słoneczna jesień dorzucę parę fotek.

kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #12 : Lis 23, 2019, 17:48:35 »

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #13 : Lis 25, 2019, 01:17:28 »

Kukul, podoba mi się ostatnia zamieszczona fotka. To już nie "widać światełko w tunelu",
lecz widać kolory jesieni w tunelu. Brawo.

Też lubię jak fotografia "przemawia" i ma coś do przekazania oglądającemu.

Jesienny spacer w parku.

Aleja brzozowa.

Jesienny zachód słońca.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.16 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

szczesliwirodzice masterjayz-games zwierzaki mafia swietadynastiatoftegard