Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Sie 12, 2020, 14:49:58

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moje hobby  (Przeczytany 23542 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #60 : Sty 10, 2013, 11:59:39 »

Lubię sprzątać, gdy jestem sama w domu. Włączam muzyczkę i jadę z tym koksem. Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Jednak żeby to było moje hobby to bym nie powiedziała. Duży uśmiech
Mój konik, to zdecydowanie gotowanie, na które jeszcze znajduję czas.
Uwielbiam też wycieczki po lesie i górach i na nie czekam z utęsknieniem do wiosny. Mrugnięcie Uśmiech
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #61 : Sty 10, 2013, 22:38:41 »

Czyli mamy podobna listę Dzino, a już myślałem że Twoją domeną jest miotła i ściera. Bardzo modne ostatnio jest też myślenie na siedząco, bo jak się już nie myśli to można posiedzieć.
Dominiko, taniec z miotłą w moim przypadku odpada, jak już muszę to bez muzyki wtedy pewne że w czasie pracy nie zasnę.
Ale wycieczki w góry i na łono natury jak najbardziej to jest pierwsze miejsce na mojej liście hobby. Myślimy Dominiko podobnie, bo ja też czekam na wiosnę i na pierwszy weekend majowy wypad w góry. 
dzina
Moderator Globalny

« Odpowiedz #62 : Mar 01, 2014, 18:32:58 »

Dzisiaj sobie zrobiłam takie oto paznokcie Uśmiech

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #63 : Mar 02, 2014, 19:53:35 »

Nie wystarczyło Ci czerwonego lakieru na ten serdeczny palec?  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
dzina
Moderator Globalny

« Odpowiedz #64 : Mar 03, 2014, 18:42:01 »

Wystarczyło.  Język Ale palec serdeczny jest wyjatkowy, dlatego został wyróżniony.  Język
Pomelka
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #65 : Maj 11, 2014, 18:25:32 »

Chciałabym na poważnie zająć się fotografią. W sumie wszyscy robimy zdjęcia by je wrzucić na jakiś portal społecznościowy. Jednak mało poświęcamy czasu by się nauczyć robić to dobrze. Oglądałam kiedyś zdjęcia taty który zamkną się w kurniku by robić kurom zdjęcia. Kiedyś się z tego śmiałam ale jak mi powiedział ile kiedyś kosztowało wywołanie filmu i zrobienie odbitki zaczęłam się nad tym zastanawiać. Opowiadał mi o przesłonie, długości naświetlenia, potem o filtrach. To chyba skłoniło mnie by odwiedzać blogi fotograficzne. Jeden wydaje mi się bardzo ciekawy, szczególnie z uwagi na sesje fotograficzne, plenery i warsztaty na jakie można się zapisać http://fripers.pl/blog/praktyczne-warsztaty-oswietlenia-relacja/. Chyba to fajny pomysł na hobby, co o tym myślicie ?
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #66 : Maj 12, 2014, 00:07:08 »

Fotografia, to także jedna z moich pasji. Kiedyś poświęcałem fotografii kilka godzin dziennie.
Jeśli ktoś myśli, że fotografia to takie "pstrykanie" na chybił- trafił, to jest naprawdę w dużym błędzie.
Ci którzy uważają, że wystarczy sobie zafundować profesjonalny sprzęt, aby zostać fotografem też są daleko od prawdy o fotografii. Od czegoś trzeba jednak zacząć, kiedy już połknie się tego bakcyla, to umiejętności będą rosnąć wraz z praktyką i poświęconym temu hobby czasem.
Praktyka musi być jednak uzupełniana teorią. Mam sporo książek o fotografii, kiedy zacząłem moją "przygodę z fotografowaniem" internet był jeszcze tak wolny, że doinformowanie się na jakiś temat trwało godziny. Fajnie, że dzisiaj można wymienić się doświadczeniami i praktycznymi radami.
Dziękuję za linka na "foto-blog". Trochę poczytałem. W przyszłości z pewnością będę tam zaglądać.

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #67 : Maj 12, 2014, 00:09:56 »

...palec serdeczny jest wyjatkowy, dlatego został wyróżniony.  Język

Kiedyś, dawno temu też sobie "wyróżniłem" kciuk lewej ręki. Miał bardzo podobny kolor do Twojego palca serdecznego. Chciałem wtedy powiesić obraz na ścianie i zamiast w gwóźdź, trafiłem w kciuk.
Od tamtego czasu wieszam obrazy na wkręcanych haczykach. Trwa nieco dłużej, ale paluszki mam białe.  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #68 : Maj 16, 2014, 07:35:12 »

Fotografia, to także jedna z moich pasji. Kiedyś poświęcałem fotografii kilka godzin dziennie.

Pisałem już tutaj nieraz, że kiedyś fotografia była moją "kochanką". Naprawdę sporo czasu jej poświęcałem.
Mam spory zbiorek fotek. Myślę, że warto znowu kilka wkleić do działu z fotografią.
Dzisiaj pokażę wam mojego "wiszącego ptaszka".  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

A także boćka w "lustrze".

Aby zrobić taką fotkę, trzeba trochę cierpliwości, dobry sprzęt, sporo czasu i łut szczęścia.
dzina
Moderator Globalny

« Odpowiedz #69 : Lut 14, 2015, 21:50:27 »

A to tak przez ostatnie trzy dni z nudów w Szpitalu malnęłam sobie obraz farbami olejnymi. Uśmiech

kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #70 : Lut 15, 2015, 13:35:41 »

Obraz piękny, Ty naprawdę Dzino masz talent, powinnaś malować częściej i dalej. Ponoć każdy z nas ukryty w sobie jakiś talent ma i pewnie życie nam go pomału odkrywa, choć czasami się zdarza  że nie zdąży, gdy chaos i pośpiech w nim dominuje wtedy niepotrzebnie  tracimy wolne i piękne chwile.
dzina
Moderator Globalny

« Odpowiedz #71 : Lut 15, 2015, 15:58:06 »

Dziękuję za miłe słowa, Kukul. Uśmiech
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #72 : Lut 16, 2015, 11:55:23 »

Mi też się bardzo podoba. Chichot
dzina
Moderator Globalny

« Odpowiedz #73 : Maj 03, 2015, 10:34:11 »

A to jest kolejny obraz malowany farbami olejnymi Uśmiech Ta sama postać, ale trochę inna Uśmiech

kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #74 : Maj 03, 2015, 22:06:49 »

I tak samo pięknie namalowana, jesteś Dzino w tym kierunku utalentowana. Ponoć każdy z nas jakiś talent ma, tylko większości na jego ujawnienie brakuje życia, czyli czasu lub kogoś kto to wyłapie.
dzina
Moderator Globalny

« Odpowiedz #75 : Maj 11, 2015, 22:05:54 »

Dziękuję, kukul Uśmiech
Podoba mi się malowanie, ale czasu brak. Smutny
dzina
Moderator Globalny

« Odpowiedz #76 : Maj 11, 2015, 22:17:17 »

W tym samym czasie namalowałam "Martwa natura" dla pielęgniarki będąc w szpitalu. A tem na morzy był namalowany w ubiegłym roku. Uśmiech

Lotos
V.I.P.

« Odpowiedz #77 : Lut 18, 2020, 21:38:47 »

Moim hobby jest też Internet

- fora
- blogi
- strony www

Mam obecnie
Forum
Blog
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mizaytia cannahari pd-wp angelesrp justplay