Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Gru 19, 2018, 02:25:57

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Siła propagandy.  (Przeczytany 765 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #20 : Sie 04, 2018, 17:40:01 »

Proponuje przeczytać   ten post z 11 lipca 2018 bo to trudno dociec kim są ci dwaj bracia ?. A tak na marginesie prosiłbym nie porównywać większości Polaków jako głupi naród bo nie wypada, jest demokracja i każdy wypowiada swoje zdanie i nie ważne kogo ono popiera. Weźmy przykład,  kobieta która ma do wyboru pracować do 60 albo do 67 lat wiadomo że wybierze to pierwsze do 60 i nie znaczy że ona jest przez to głupia.
marek85
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #21 : Gru 12, 2018, 16:42:08 »

Myślę że stwierdzenie "naród głupi to kupi" było jedynie cytatem. Jakim posługuje się często szef TVP. Dziś zbulwersowała mnie hipokryzja pana premiera. Rozumiem że sąd pozwolił temu panu kłamać na wiecach wyborczych, ale czy wypada to robić z mównicy sejmowej? Słysząc od premiera rządu polskiego o niższych stawkach ZUS zaraz do nich zadzwoniłem a potem do rządowego Centrum Informacji Podatkowej. W ZUS-ie mnie wyśmiali, a w CIP współczuli. Pracując na etacie zarabiam najniższą pensję minimalną. Dlatego postanowiłem sobie dorobić. Otworzyłem własną działalność gospodarczą by latać po kawiarniach i pubach sprzedając zakochanym kwiatki. By prowadzić taką działalność trzeba się zarejestrować. I tu od początku pojawia się podatek w formie składki zdrowotnej w wysokości 320 zł miesięcznie. Odliczyć można tylko 275 ale od podatku. Niestety ja tyle nie zarabiam i tu okazuje się że to nikogo nie obchodzi. Mam płacić i tyle. Pytałem się czy w związku z tym będę mieć wyższą emeryturę. Okazuje się że również nie. Więc jak to jest z tą prawdomównością premiera?
O szczegółach podwójnego pobierania składki zdrowotnej możecie poczytać na blogu Zasady Ogólne -http://www.zasadyogolne.info/2018/12/skadka-zdrowotna-zwrot-nadpaty-z-zus.html .
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

off-road4x4wiki janek mexicanas elitserienspeedway pln