Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Lis 18, 2017, 20:44:10

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy punkt regulaminu.  (Przeczytany 1927 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Herkules
Administrator

« : Kwi 01, 2015, 00:12:01 »

Od dzisiaj obowiązuje nowy regulamin forum. W regulaminie wprowadza się nowy punkt obowiązujący wszystkich uczestników forum Olimp.
Od północy wchodzi w życie obowiązek codziennego meldowania się na forum, obligatoryjnym przywitaniem administratora, oraz pozdrawiania moderatorów.
Codzienna obecność będzie kontrolowana. Trzy dni nieobecności bez usprawiedliwienia spowodują zwiększenia podatku.
Administracja może odstąpić od restrykcji tylko wtedy, gdy użytkownik forum przez tydzień będzie pisać komplementy dla i o administracji.

Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #1 : Kwi 01, 2015, 07:17:47 »

O Allachu. Duży uśmiech Język Język

Przyboczna szamanka melduje się z rana! Szok
Proszę o usprawiedliwienie moich nieobecności i zawiadamiam, że kilka dni będę koczować w pracy, co oznacza moją dalszą nie dyspozycyjność na forum. Wiem, wiem, nie zwalnia mnie to z bicia ukłonów i trzy krotnego spluwania za siebie. Obiecuję, poprawę.(w myślach, wszystko dziś opodatkowali Szok). Język Mrugnięcie
Bożka
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #2 : Wrz 10, 2015, 17:00:10 »

Od dzisiaj obowiązuje nowy regulamin forum. W regulaminie wprowadza się nowy punkt obowiązujący wszystkich uczestników forum Olimp.
Od północy wchodzi w życie obowiązek codziennego meldowania się na forum, obligatoryjnym przywitaniem administratora, oraz pozdrawiania moderatorów.
Codzienna obecność będzie kontrolowana. Trzy dni nieobecności bez usprawiedliwienia spowodują zwiększenia podatku.
Administracja może odstąpić od restrykcji tylko wtedy, gdy użytkownik forum przez tydzień będzie pisać komplementy dla i o administracji.

Witam  i pytam  Uśmiech o liste tych komplementów Mrugnięcie
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #3 : Wrz 10, 2015, 22:37:50 »

Witam  i pytam  Uśmiech o liste tych komplementów Mrugnięcie

Lista komplementów jest właśnie kompletowana i będzie gotowa do pierwszego kwietnia.  Duży uśmiech

Do tego czasu można używać komplementów wyszukanych przez google lub używać własnej fantazji.  Mrugnięcie
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadoaraba cheeeemia magiclife wwwstadodzikich wartune