Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Maj 24, 2018, 10:47:11

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak pomagać zwierzętom?  (Przeczytany 3293 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Pomelka
Nowy użytkownik
*

« : Lip 20, 2014, 16:20:20 »

Witajcie. jako że to poczytne forum mam do Was pytanie, a w zasadzie chciałabym zmotywować do burzy mózgów. W mojej okolicy szęda się wiele bezpanskich psów, ostatnio coraz wiecej - wiecie dlaczego, prawda? Ludziska wyjeżdżają na urlop i po prostu je porzucają! Dla mnie to jest dramat po prostu. Pomyśleliśmy z innymi dziewczynami, w sumie jest nas 3, żeby zrobić jakąś akcję w stylu tych dużych, wykupić np. jeden taki duży banner:

Źródło zdjęcia

Porobić ulotki i rozdawać na ulicach, pokazywać zdjęcia psów przywiązanych drutem kolczastym do drzewa albo roztrzaskane, wyrzucone z pędzącego auta - może to do nich przemówi. Niby na co dzień jesteśmy dla siebie mili, uśmiechamy się w autobusie być może, ale przecież tacy ludzie są wśród nas. Może nawet mijamy ich właśnie na ulicy? Przecież nie biorą się z kosmosu!
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #1 : Kwi 20, 2015, 14:34:42 »

Wszyscy co kochają zwierzęta mają dobre i uczciwe serca, nawzajem sobie pomagają i zawsze się wspierają.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #2 : Lut 15, 2018, 18:51:55 »

I w chorobie i biedzie nigdy cie nie opuści i zawsze twoim przyjacielem będzie.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #3 : Lut 16, 2018, 16:26:33 »

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, ten na pewno nigdy ciebie nie zawiedzie.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bcpoland voters polishmaxlive swiatludzkichemocji mapa