Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Sie 23, 2017, 08:16:02

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czego mężczyźni nie lubią w sypialni?  (Przeczytany 3897 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Herkules
Administrator

« : Sty 30, 2014, 22:01:51 »

Dawno, dawno temu pisałem w innym wątku, że zarówno kobiety jak mężczyźni popełniają z czasem trwania związku ogromny błąd, prowadzący nieodwołalnie do rozkładu i rozpadu owego związku. Tym wielkim "grzechem" większości ludzi jest swoisty zanik potrzeby bycia atrakcyjną lub atrakcyjnym dla swojego partnera lub partnerki.
Nieraz się słyszy: "Po co mam się starać, skoro już mam obrączkę"? To jest właśnie początek końca.
Być atrakcyjną lub atrakcyjnym dla partnerki lub partnera należy być tak długo, jak długo zamierzamy z nią/nim być.
Oto kilka "grzechów" głównych kobiet. Dzisiaj zaczniemy od sypialni.
Czego mężczyźni nie lubią w sypialni?
1. Brak depilacji – nie chodzi tylko o okolice bikini. Częściej wspominali o tym, że nieogolone nogi i pachy totalnie potrafią ostudzić ich zapędy.

2. Mówienie jak do dziecka – w łóżku chcą mieć kobietę a nie matkę. Słodkie zdrobnienia i pobłażliwy głos lepiej zachować dla dzieci.

3. Nieświeży oddech – seks o poranku może być fajny, jednak większość facetów w przeciwień­stwie do kobiet woli się wtedy nie całować.

4. Długie paznokcie –  większość mężczyzn wcale nie lubi mocnego drapania po plecach i śladów na ciele! Poza tym utrudniają ponoć one swobodną grę wstępną.

5. Tłuste włosy i dresy – strój domowy jest w porządku, jeżeli nie chodzi się w nim również do łóżka. Mężczyźni często narzekają na to, że ich żony nie nakładają seksownej bielizny, a makijaż wykonują tylko wtedy, gdy muszą wyjść z domu.

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie?
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #1 : Lut 09, 2014, 19:37:35 »

Wczoraj oglądałam film ''Seks w wielkim mieście''i ubawiłam się po pachy (ogolone Duży uśmiech).W tym filmie pokazali czego nie lubią kobiety w związku małżeńskim, a mianowicie wygodnictwa mężczyzn.Mąż uważa się za pana i władcę, a kobieta ma się podporządkować jego wytycznym. Kanapa, telewizor i film czarno-biały,romantyczny(najlepiej tylko raz na pokaz Język), po czasie sport, horror, itd. Duży uśmiech
A tak z życia.
Faceci niestety są leniwi i często idą na łatwiznę, po najmniejszej linii oporu. To kobiety na tych samych stanowiskach pracy są gorzej opłacane i nie zawsze stać je na tiulowe fatałaszki nocne, które w dzisiejszej dobie kosztują krocie. Język Mąż zamiast pomyśleć o prezencie dla swojej żonki(często po latach zapominając o wszystkich rocznicach, ważnych datach), a zaskoczony zdobywa się na gest kupna goździka na dzień kobiet ma pretensje, że jego kobieta nie maluje się dla niego?
Zbijać bąki po grochówie każdy mężczyzna potrafi, a zainteresować się zachciankami swojej kobiety, niestety nie każdy mąż umie. Język Duży uśmiech
Ja tam nie wiem czego mężczyźni nie lubią w sypialnie, ja wiem czego ja nie lubię w swoim łóżku. Duży uśmiech Chichot Mrugnięcie
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #2 : Lut 10, 2014, 22:44:03 »

Dominiko, zaczynając ten wątek napomknąłem, że już kiedyś w innym wątku pisałem o tym, że obie płcie popełniają bardzo często ten błąd.
Nie ma chyba większej trucizny dla związku jak obojętność wobec partnerki lub partnera. To jest początek końca.
Przez jakiś czas wszystko się toczy jeszcze niejako z rozpędu, ale o miłości już się w zasadzie nie wspomina.
To że zacytowałem 5 punktów na temat czego nie lubią mężczyźni w sypialni, nie ma na celu licytacji kto lepszy a kto gorszy.
Pisałem wyżej, że obie płcie popełniają podobne błędy, więc nie o "wojnę" damsko-męską mi chodziło.
Większość naszych błędów pozostaje błędami przez lata tylko dlatego, że nie wiemy o nich lub nie dopuszczamy myśli, że mogłoby być inaczej.
Aby błędów unikać, należy je poznać, uświadomić je sobie, wiedzieć o nich.
Nikt nie jest w stanie pozbyć się swych wad, słabostek i błędów, których nie jest świadom.
Chętnie poznam Twoje spostrzeżenia na temat błędów facetów. Niekoniecznie w sypialni.
Pozdrawiam milutko.
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #3 : Lut 12, 2014, 11:27:57 »

Nie odebrałam Herkulesie punktów jako wojny płci, ot napisałeś czego faceci nie lubią w sypialni, a ja odpowiedziałam czego ja nie lubię. Język Mrugnięcie
Zgadzam się z Tobą, że do tanga trzeba dwojga i nie koniecznie należy mieć na uwadze tylko sypialnie.
Ludzie są różni, więc tak generalizować i ustalać schemat dobrych manier jest bez sensu. W jednym na pewno się z Tobą zgodzę, oboje przez całe swoje życie muszą się starać jeśli chcą się kochać.
Już 4-ty rok jestem w drugim związku i  jak pisałeś na początku fascynacja i zauroczenie, a potem kurtyna opada i trzeba żyć.
Na pewno nie należy zapominać o partnerze i w towarzystwie zachowywać się jak np.facet do wzięcia(singiel). Duży uśmiech
Nie należy planować za dwoje. Duży uśmiech
Należy liczyć się ze zdaniem partnera, nawet kiedy nie zgadzasz się z jego zdaniem, to trudne i wymaga charakteru.
Czasem należy iść na kompromis, nie upierając się przy swoim.
Mogłabym wymieniać jeszcze, tylko po co? Z politowaniem
Mężczyźni dominują w związku, my jesteśmy tylko ozdóbkami. Język
posejdon
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #4 : Mar 11, 2016, 21:00:11 »

Chyba jedna jak i druga strona nie lubi też nudy w sypialni. Myślę, że warto czasem eksperymentować, a z całą pewnością szczerze ze sobą rozmawiać na ten temat. Oczywiście zgadzam się z tym co napisane powyżej, dbać o siebie powinni zarówno faceci jak i kobiety. Człowiek to istota, która dużą wagę przywiązuje do tego co widzi, więc nie można pomijać wrażeń estetycznych, ale też nie zaniedbywać innych "wrażeń". Pisząc powyżej o tych eksperymentach miałem na przykład na myśli używanie czegoś w tym rodzaju http://www.rossmann.pl/Produkt/Durex-Play-zel-intymny-dla-naturalnie-intensywnych-doznan-Real-Feel-50-ml,354932,4450,6370  Dlaczego? Nawet najbardziej wyszukane danie znudzi nam się jeśli będzie serwowane codziennie i w tej w tej samej postaci. Tak to już jest. Często nawet mała zmiana, dodanie mocniejszej lub innej przyprawy wzmacnia doznania i pobudza kubki smakowe. Po co skazywać się na monotonne menu jeśli, małym w sumie kosztem, można wprowadzić modyfikację i rozkoszować się pełnią smaku. :-)
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

xdxdxd brethildin megarpg magicznyswiat swok