Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Lis 18, 2017, 20:45:28

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "AKWARIUM"  (Przeczytany 1372 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
@żmijka
Gość
« : Lut 19, 2008, 13:30:21 »

PREZENT NOWOROCZNY

Moje dzieci sprawiły mi wielką niespodziankę. Pragnąc odciągnąć mój wzrok od monitora, ofiarowały mi akwarium Szok. Mam je od 1 stycznia, na początku były w nim tylko trzy gupiki, jeden zielony krzaczek i moja zaskoczona niespodziewanym prezentem twarz w odbiciu szyby. Dziś mogę z dumą pochwalić się, że mam jednego neonka, glonojada, czerwone coś (córka zapomniała nazwy Mrugnięcie), oraz sześć gupików co i tak wkrótce się zmieni, ponieważ trzy samiczki wykonują dziwne ruchy z samczykami Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech. Właśnie kilka godzin temu finansowo zaszalałam i zainwestowałam swoje ciężko zarobione pięć zeta w przepięknego skalara, wielkie to takie, sssłodziusie, więc przydzieliłam mu imię Filip (w razie potrzeby zmienię na Filipkę Duży uśmiech). To jego pierwsza w życiu fotka, odnoszę jednak wrażenie, że skubany bardzo polubi błysk fleszy, bo nawet nie drgnął gdy mu robiłam zdjęcie Duży uśmiech. Gupików nie sfotografowałam bo nadal słodko bzykają, a w moim aparacie telefonicznym trudno o dobrą jakość w trakcie jakiegokolwiek ruchu. Gdy rodzinka sie powiększy, ponownie powrócę do tego tematu. Duży uśmiech
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

cheeeemia wartune bialogrod nanashin wwwstadodzikich