Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Gru 15, 2017, 20:43:45

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pożegnanie z Lodowcową.  (Przeczytany 3104 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kukul777
Moderator Działu

« : Lut 25, 2012, 21:09:57 »

Dzisiaj rano zmarła nasza koleżanka Elżbieta Kośmider "Lodowcowa" i choć napisała tu na forum tylko parę postów, była naprawdę wspaniałą osobą. Nasza znajomość wirtualna trwała pieć lat i jakoś tak wyszło że nie udało się nam nigdy spotkać realnie. Mimo różnicy płci była moim najbliższym i najbardziej zaufanym przyjacielem, z którą mogłem swobodnie rozmawiać na każdy temat.

Cześć jej pamięci.
*Mandragora*
Moderator Globalny

« Odpowiedz #1 : Lut 25, 2012, 21:18:44 »

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #2 : Lut 26, 2012, 01:02:55 »

Przykro czytać takie wiadomości.
Spoczywaj w spokoju Elżbieto.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #3 : Lut 28, 2012, 10:01:33 »

Życie jest jak książka...Na ostatniej stronie się kończy...
Jednak nasze myśli, słowa nie są obojętne wobec innych, więc żyją nadal w ludzkiej pamięci.

Dzisiaj o 14.00 Elżbieta odbędzie swą ostatnią drogę, zapalmy w oknie światełko pamięci.
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #4 : Lut 28, 2012, 17:24:27 »

Zawsze zwracałam się do Ciebie ''Lodówa'' i często w myślach starałam się zrozumieć, dlaczego taki niczek obrałaś? Poznałam Ciebie dwa lata temu, ale tyle ciepła ile Ty w sobie miałaś, to naprawdę muszę przyznać, mało kto posiada.
Wiem, że niczek to Twoje przeciwieństwo, bo kiedy poznawałaś mnie, a ja Ciebie, lód topniał. Nie po drodzę mi było Tobie towarzyszyć w ostatniej drodze, ale myślami dziś Elżbietko byłam z Tobą. Myśl, że nie uśłyszę Cie w swoim telefonie, że nie porozmawiamy na skypie, że nie spotkamy się tak jak planowałiśmy razem z Kukulem jest dla mnie wielkim cierpieniem.
Kiedyś na skypie powiedziałaś mi '' Walcz o swoje szczęście i bądź szczęśliwa, a wszystko się uółoży!''
Ułożyło się, jestem szczęśliwa, ale szkoda, że nie mogę się z Tobą moim szczęściem podzielić i podziękować osobiście za słowa otuchy.
Dziś mogę tylko wspominać i zapalić światło nadzieji.

Spoczywaj w spokoju Elu.
kasia
Moderator Działu

« Odpowiedz #5 : Mar 05, 2012, 19:19:14 »

<a href="http://fotohosting-olimp.com/s/cc_images/thumb_2410812155.gif?t=1324336486" target="_blank">http://fotohosting-olimp.com/s/cc_images/thumb_2410812155.gif?t=1324336486</a>

Logika prowadzi z punktu a do punktu b,,,zas fantazja, wszedzie...
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #6 : Mar 04, 2013, 17:28:56 »

Chwile, które zatrzymać byśmy chcieli jak fale odpłynęły gdzieś w dal. Jednak w mej pamięci pozostaniesz na zawsze.

Spoczywaj w spokoju
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #7 : Lis 01, 2013, 16:15:47 »

W pamięci zostają żywe obrazy.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #8 : Lis 01, 2013, 20:49:30 »

Nasze myśli i słowa nie są obojętne wobec tych których nie ma już z nami, oni nadal żyją w naszej pamięci.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #9 : Lis 01, 2013, 20:59:59 »

Jest miejsce, dokąd listy nie dochodzą,
Gdzie tylko myśli i modlitwy błądzą.
Tam idę, żeby w zadusznym skupieniu
Ulżyć modlitwą zmarłym w ich cierpieniu.
Tyle jest jeszcze pytań nie zadanych
I opowieści nie dopowiedzianych.
W zimnym kamieniu śpią snem nieprzespanym
I może tęsknią za słonecznym ranem?
Nie mogę odejść nie zamieniając słowa
W ciszy, o której mówią,że grobowa.
Nim wiatr ostatnie znicze pozagasza
Powiem dziękuję, proszę i przepraszam.
Jest miejsce dokąd listy nie dochodzą.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #10 : Mar 28, 2017, 15:56:57 »

Minęło 5 lat a pamięć o Niej trwa, przyjacielem najlepszym mym była i w pamięci mojej na zawsze utkwiła i szkoda że nigdy w realu  się nie spotkaliśmy choć często to planowaliśmy.

hosting zdjęć zapodaj.net
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #11 : Gru 04, 2017, 18:17:13 »

Dzisiaj rano zmarła nasza koleżanka Elżbieta Kośmider "Lodowcowa" i choć napisała tu na forum tylko parę postów, była naprawdę wspaniałą osobą. Nasza znajomość wirtualna trwała pieć lat i jakoś tak wyszło że nie udało się nam nigdy spotkać realnie. Mimo różnicy płci była moim najbliższym i najbardziej zaufanym przyjacielem, z którą mogłem swobodnie rozmawiać na każdy temat.

Cześć jej pamięci.

12 września 2017  roku w Kudowie Zdrój spotkałem się z Kasią,   córka mojej najbliższej i najserdeczniejszej przyjaciółki wirtualnej Elżbiety "Lodowcowej", z którą przez parę lat znajomości  nie udało mi się spotkać realnie  mimo  że często spotkanie planowaliśmy zawsze coś stanęło na przeszkodzie.
To Kasia powiadomiła mnie o śmierci swojej mamy za co jej bardzo dziękuje. Od tego czasu utrzymywaliśmy kontakt telefoniczny aż we wrześniu udało się nam spotkać, porozmawiać i powspominać przy kawie.
Mimo upływu lat pamięć jak żywa o '"Lodowcowej " trwa i chyba tak już zostanie , te wspomnienia będą szły ze mną zawsze.
Cześć jej pamięci i tych wszystkich których nie ma już z nami , tych którzy zawsze tu byli i ślad po sobie zostawili.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.198 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dessa crazysquad muonlinestrefa rrp307 hejtforum