Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Gru 11, 2017, 10:21:04

Strony: 1 ... 24 25 [26]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mała stacja metereologiczna  (Przeczytany 24287 razy)
dzina
Moderator Działu

« Odpowiedz #500 : Sty 21, 2017, 18:24:39 »

Super skałki! Sama bym się na nie wybrała. Myślę, że można to zrealizować. Mrugnięcie

A tak na tę chwile, czekam na ciepełko, bo zimno mnie przytłacza.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #501 : Kwi 26, 2017, 15:53:28 »

Bardzo duże różnice temperatury i pewnie nam Europejczykom trudno się do nich dostosować, choć w pokojach hotelowych z klimatyzacją tego  nie odczuwamy niemniej zwiedzając piękne zakątki często z tą anomalią do czynienia mamy.
Fakt że jeszcze tego nie doświadczyłem i trudno mi tu coś więcej napisać,  pewnie podobnie jak u nas w kraju zamiast wiosny jest jesień lub zima, i tak na przemian parę dni ciepłych i znowu złe samopoczucie i humor wisielczy bo pogoda się znów pieprzy.
Czasami trudno uwierzyć  że klimat na Ziemi się ociepla, zwłaszcza gdy mamy wiosną zamiast słoneczna i ciepła, deszczowo, zimowo i wietrznie, iście jakby to było późnojesienne.
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #502 : Kwi 29, 2017, 00:27:55 »

Kukul, mnie nie przerażają duże różnice temperatur. Jak większość czytelników tego forum wie,
jestem aktywnym morsem. Ja uwielbiam ekstremalną różnicę temperatur. Przeraża mnie jednak to,
że po trzech miesiącach "spadają" fotki. Kiedyś było to po roku, później po pół, teraz co kwartał.
Smutne.

PS. Fotka z Synaju jest od wczoraj.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #503 : Maj 01, 2017, 20:28:32 »

Faktycznie, natura potrafi być fascynująca i piękna ale z tą dużą różnicą temperatur bywa też niebezpieczna. Te miejsca których zdjęcia wkleiłeś są niesamowite  z ciekawą historią ale i z naturą nieprzyjazną dla człowieka, nieprawdopodobną. Gdyby tak nocka na pustyni lub w górach nas złapała , sytuacja byłaby nieciekawa i walka do rana o przeżycie by w nas trwała.
A z tymi fotkami to faktycznie niefajnie sprawa i prawie jest tak jak piszesz co kwartał zdjęcie spada, a szkoda bo pokazują miejsca ciekawe i  miejsca piękne a z opisem  obok nich są pełniejsze.
Niedawno o tych spadających fotkach pisałeś tylko skąd takie nagłe przyspieszenie, czyżby to miało jakieś finansowe znaczenie.
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #504 : Maj 01, 2017, 20:36:52 »

Jak nie wiadomo o co chodzi, to na pewno chodzi o pieniądze.  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #505 : Maj 05, 2017, 17:26:37 »

Powiadają że pierwsza jaskółka wiosny nie czyni, ale w końcu nad Wrocławiem pojawiły się te radosne ptaszki zwiastuny wiosny i miejmy nadzieje że już tylko ciepło będzie  czego wam i sobie życzę.

hosting zdjęć zapodaj.net
dzina
Moderator Działu

« Odpowiedz #506 : Lip 11, 2017, 19:03:27 »

Dzisiaj mamy 11.07.2017 czyli ok. 3 tygodnie lata. Jakoś tego lata jeszcze nie zakosztowałam. Jak pojawi się jeden dzień LATA, to na następny dzień robi się chłodno i deszczowo. Nie wiem, czy u was tez tak jest. Ponoć Hamburg to specyficzne miasto, gdzie słońca jest jak na lekarstwo. To chyba nie dla mnie taki klimat. Smutny
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #507 : Lip 20, 2017, 06:23:04 »

Między wieżowcami zawsze jest dużo cienia. Musisz wyjechać za miasto i nie zapomnij bikini.  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
W sumie to i ja w tygodniu mało słońca widzę, chociaż na pogodę w zasadzie narzekać nie mogę.
Zamówiłem już sobie ładną pogodę na przyszły tydzień, jadę na kilka dni do Polski.
Bezchmurnych, pogodnych dni życzę
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #508 : Wrz 21, 2017, 20:18:14 »

Każdy dzień ma swoją barwę, w innym rytmie się zaczyna. Teraz barwy ma jesieni i w jej rytmie nam przygrywa.
Pozdrawiam jesiennie.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #509 : Paź 29, 2017, 07:41:16 »

W pełnym słońcu barwy jesieni są piękne, na te prześliczne odcienie brązu popatrzeć przyjemnie, dopiero w listopadzie jesień swe gorsze oblicze pokaże.
Miłej niedzieli i dużo optymizmu.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #510 : Gru 01, 2017, 20:04:17 »

Listopad minął  grudzień już mamy,
na szczęście śniegu we Wrocku nie mamy,
ale  za nim nie bardzo tęsknimy
zwłaszcza że śnieg zwiastuje początek zimy .
A jak u jest Was Olimpijczycy,
czy zimę już macie i śnieg odgarniacie,
a może już sanki wyciągnęliście
a może na na nartach już jeździliście.
Ciekawe jak u Was z ta zimą jest,
może już jesień wspomnieniem jest .
Czesław k.
dzina
Moderator Działu

« Odpowiedz #511 : Gru 06, 2017, 22:47:02 »

Dzisiaj termometr wskazywał 6 st. C. I całe szczęście. Niech taka temperatura utrzymuje się przez całą zimę. Nie trzeba będzie rano szyb w aucie skrobać. Oby do lata, bo zimy nie trawię.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #512 : Wczoraj o 09:27:33 »

Sobota jak na razie była u mnie najzimniejszym dniem tej jesieni, rano termometry wskazywały -4, ale już dzisiejsza noc bez przymrozku i jest piękny  słoneczny dzień. Też Dzino nie miałbym nic przeciwko temu żeby taka pogoda jak najdłużej była bo każdy piękny mijający słoneczny dzień to krótsza zima i do wiosny nas zbliża.
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #513 : Wczoraj o 23:01:46 »

Nieraz już pisałem na tym forum, że lubię naturę i lubię przebywać na łonie natury. Lubię też fotografować, dlatego będąc na łonie natury
prawie zawsze mam aparat fotograficzny ze sobą. Oczywiście nie wszystkie fotki nadają się do publikacji. Poza tym ostatnio nie miałem czasu na hobby.
W tym weekendzie postanowiłem się jednak dotlenić i sprawdzić czy mój aparat jeszcze działa. Zima nadeszła w moje okolice, ale ja lubię także zimę.

Nawet jeśli ktoś nie lubi zimy, musi przyznać że zima też ma swoje uroki. Mam nadzieję, że zima potrwa jeszcze nico dłużej.

Strony: 1 ... 24 25 [26]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.187 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

antyczni avallonandaballava darkblood-college forum brazzers