Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Wrz 23, 2019, 08:57:40

Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Powitanie dawno nieobecnych  (Przeczytany 6996 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
@alias
V.I.P.

« : Maj 12, 2010, 20:55:29 »

Witaj, @żmijko

Dawno Cię tu nie było. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.

Pozdrawiam - @alias

Ludzie są jak kwiaty - stworzeni do tego, aby się rozwijać
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #1 : Lip 27, 2011, 22:35:49 »

Już wczoraj szukałem wątku założonego przez @alias. Uważam, że fajnie jest kogoś powitać po dłuższej nieobecności.

Rubinko, serdecznie witam ponownie, kwiaty i cmokasek dla Ciebie.

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #2 : Lip 27, 2011, 22:37:14 »

Alladynko, juniorko olimpijska, witamy po dłuższym niebywaniu.

Rubina
Gość
« Odpowiedz #3 : Lip 28, 2011, 00:04:57 »

Witam ponownie po długiej przerwie Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich łamiących pióra na Olimpie Uśmiech
Herkulesie Uśmiech dziękuję za miłe powitanie i za bukiet cmok cmok Uśmiech
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #4 : Lip 28, 2011, 18:29:14 »

W prawdzie jest to wątek dla powitań osób, które przez jakiś czas niebywały na Olimpie, dlatego raz jeszcze witając pragnę poinformować Rubinkę o zmianie koloru. Nie jest to awans. Exspresja, Kukul i Sasza po napisaniu setki postów dostali się do grupy VIP-ów. Dla przypomnienia VIP nie jest funkcją administracyjną. VIP ma nieco więcej możliwości i uprawnień jak nowy użytkownik. W zasadzie te uprawnienia powinien mieć każdy użytkownik, jednakże po tym jak wykasowano nam sporo postów, ograniczyłem te uprawnienia nowo zarejestrowanym użytkownikom. Nie chcę i chyba nikt z nas nie chce, aby którejś nocy forum nam zniknęło.
Rubinko, jesteś na forum już kilka lat, masz już ponad setkę postów, dlatego od natychmiast jesteś w grupie VIP. Jak wyżej pisałem, nie jest to awans, daje jednak nieco więcej możliwości i ułatwia zaabawę na forum. Raz jeszcze witając, miłej zabawy życzę.
Rubina
Gość
« Odpowiedz #5 : Lip 29, 2011, 16:03:08 »

Herkulesie czy to twoje działanie motywujące mnie, abym więcej pisała i zaglądała na Olimp  Mrugnięcie
A teraz na powaznie Uśmiech Pełne zaskoczenie z mojej strony ....dziękuje Uśmiech
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #6 : Lip 29, 2011, 16:53:04 »

Dziękuję Rubinko za pozdrowionka. Uśmiech

Również witam i pozdrawiam dawno nieobecnych. Mam nadzję że częściej będziecie się włączać  w wspólne łamanie pióra na Olimpie.  Duży uśmiech
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #7 : Lip 29, 2011, 22:55:36 »

Herkulesie czy to twoje działanie motywujące mnie, abym więcej pisała i zaglądała na Olimp  Mrugnięcie
Rubinko, odpowiem szczerze i uczciwie. Im więcej nas tutaj pisze, tym więcej dyskusji i więcej można się dowiedzieć.
Wiem, że lubisz fotografować i masz fotoblog, chętnie więc popatrzymy na Twoje prace. Każdy, kto dokłada swoją cegiełkę w budowanie Olimpu jest tutaj mile widziany.
Zawsze jednak powtarzałem i powtarzać będę, że fora, blogi i czaty powinny być wypełnieniem wolnego czasu. Powinny być swoistą odskocznią od realnej codzienności.
To ma być zabawa i sprawiać przyjemność. Wchodzenie po to by "podpisać listę" lub zerknąć co inni piszą na dłuższą metę nie ma sensu.
Jeśli każdy z nas będzie tylko zaglądać co piszą inni, lub jakie fotki wklejają, to kiedyś dojdzie do tego, że nie będzie co czytać i oglądać.
Nie wiem czy zaproszenie było wystarczająco motywujące do aktywnego działania na forum, ale obiecałem na górze szczerość i uczciwość.  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #8 : Wrz 12, 2011, 23:53:50 »

Kukul, witamy po urlopie. Fajnie Cię znowu poczytać w dobrym humorze.
Czytając Twoje dzisiejsze posty widzę, że Cię niezle "zakręciło".
Problem mam z tym wielki, bo do końca nie wiem czy to skutki śliwowicy czy też drugą wiosnę przeżywasz.
Nie wiem więc czy gratulować Ci współczuć.  Duży uśmiech
Cokolwiek by to nie było, życzę dużo zdrówka i dużo szczęścia.

kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #9 : Wrz 13, 2011, 18:24:34 »

Witam serdecznie Herkulesie, witam również wszystkich formowiczów Olimpu. To prawda, zakręciło mnie nie tylko po wypiciu śliwowicy, gdyż tak naprawdę zakreciło mnie rok temu poznając niezwykle fantastyczną osobę i dopiero trzy tygodniowy pobyt w sanatorium uzmysłowił mi jak bardzo mi spieszno do domu. Mimo pięknego i malowniczego położenia Krynicy Zrdój, mimo wspaniałej atmosfery i otoczenia sympatycznych ludzi, mimo wycieczek grupki zapaleńców górskimi szlakami pobliskich gór, mimo wycieczek organizowanych przez tutejsze PTTK po obu stronach granicy, miomo znalezieniu wkońcu kompletu do brydża, myślami i w marzeniach coraz częściej wracałem do tego co najblizsze memu sercu. Pozdrawiam.
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #10 : Wrz 13, 2011, 19:55:38 »

No tak Kukul nam się zalofał w Pani Śliwowicy Łęckiej. Duży uśmiech Mrugnięcie
To jednak prawda, jak ludziska powiadają, ''do sanatorium jedź, a wrócisz nie ten sam...'' Duży uśmiech

Pozdrawiam i miło witam. Chichot
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #11 : Wrz 13, 2011, 20:40:29 »

Potrochu w tym prawdy Dominiko, wróciłem nie ten sam, lżejszy o 4 kg. Śliwowica Łącka to tylko ciekawość, dużo o niej tylko słyszałem a teraz mam okazję spróbować Duży uśmiech. Apropo zakochania się mogę tylko napisać ze miłość nie zna wieku i nawet wtedy gdy już w nią zwątpimy pojawia się nieoczekiwanie. Język
dzina
Moderator Działu

« Odpowiedz #12 : Wrz 13, 2011, 21:35:07 »

Witam "kuracjusza" z mojego ulubionego miejsca sanatoryjnego.  Duży uśmiech
Byłam w sierpniu dwa razy w Krynicy, to nie jest daleko od Wysowej, gdzie sama też byłam w sanatorium. Uśmiech
Dominiczki i kukule, miło Was "widzieć" na forum. Życzę samych dobrych chwil w realu i w wirtualu (na Olimpie). Uśmiech
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #13 : Wrz 13, 2011, 23:16:58 »

Z Krynicy do Wysowej jest niecałe 20 km , więc to nie tak daleko. Miło by było spotkać się na kawie lub piwku i poznać się realnie. Najbliżej Wysowej byłem  w Tyliczu skąd szlakiem szliśmy na górę parkową do Krynicy. Jeżeli jest to możliwe, zawsze próbuje spotkać się ze znajomymi którzy mieszkają lub przebywają w okolicy której ja jestem. W taki właśnie sposób miałem okazję spotkać się z organizatorem zjazdu Cześ i Cześków który właśnie mieszka w tym rejonie. Wracając odwiedziłem rodzine w Katowicach, a na nastepny dzień spotkałem się z Dominiką z którą wspólnie wybralismy się do naszych znajomych Ate i Olego.
dzina
Moderator Działu

« Odpowiedz #14 : Wrz 14, 2011, 10:19:14 »

Z Wysowej do Krynicy jechałam 28 km. Mrugnięcie
Ciekawa jestem w jakim czasie byłes w Krynicy, bo ja byłam 07.08 i 22.08. Może przeszliśmy obok siebie, nie znając się. Uśmiech
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #15 : Cze 08, 2013, 23:18:02 »

Witam serdecznie po dłuższej nieobecności naszą moderatorkę Laurę.
W zasadzie nie lubię się powtarzać, ale to powtórzyć muszę.
Lauro, tak jak już przed laty pisałem, jesteś wzbogaceniem tego forum.

Witam serdecznie
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #16 : Cze 09, 2013, 01:06:08 »

Lauro, strasznie za tobą tęskniłam.
Dziękuję, że jesteś. Buziak
Pisz  i pisz i daj mi nadzieję... Chichot
laura
Moderator Działu

« Odpowiedz #17 : Cze 09, 2013, 11:55:45 »

Dziękuję Wam za miłe powitanie Zawstydzony
Przyznaje ze wstydem,że też tęskniłam za Wami. Wchodziłam z ukrycia by Was poczytac  i choć często miałam ochotę wejść jawnie to coś mnie powstrzymywało.Chyba dzięki Kukułowi(przy każdej rozmowie padał temat forum) przełamałam się i mam nadzieję na miłą odskocznie od spraw codziennych w Waszym gronie.
dzina
Moderator Działu

« Odpowiedz #18 : Cze 10, 2013, 19:46:37 »

Lauro, witaj serdecznie.  Buziak  Buziak  Buziak
Cieszę się, że się odezwałaś. Mam nadzieję że na długo, długo i jeszcze dłużej.

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #19 : Cze 11, 2013, 22:55:52 »

Dzisiaj mam zaszczyt powitać po dłuższej pauzie Dorkę 699.
Miło Cię znowu widzieć Dorka, mam nadzieję, że na dłużej.
Jak zwykle udanych postów i połamania pióra życzę.

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

klubbeardedcollie world-of-cats only-frags th carskarosja