Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Paź 19, 2017, 03:58:48

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Porozmawiajmy o mężczyznach  (Przeczytany 11890 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
@alias
V.I.P.

« Odpowiedz #80 : Maj 06, 2009, 10:22:25 »

HIHIHIHI! Żłośiwa, jak ja się cieszę, że mój partner życiowy na szczęście nie pasuje do tego, co przedstawiłaś! Ale ubolewam nad bezradnością panów w kuchni. Mój ś.p. Teść nie potrafił wody na herbatę zagotować, żeby czajnika nie spalić, a jeden z moich kolegów z pracy nawet nie wiedział, jak się wchodzi do sklepu spożywczego, o kupnie czegokolwiek, poza piwem, pojęcia nie miał. Zawsze babcia, mamusia, a potem żona problemy '"jedzeniowe" zdejmowały mu z głowy. A podobno kiedyś to ONI troszczyli się o pokarm.
Pozdrawiam - @alias

Ludzie są jak kwiaty - stworzeni do tego, aby się rozwijać
dzina
Moderator Działu

« Odpowiedz #81 : Maj 06, 2009, 22:02:25 »

@lias, mój tata pod tym względem był niezastąpiony. Była z niego naprawdę złota rączka. Czego się nie dotknął, wszystko potrafił zrobić.
Latem jeździł na ryby - czasami na cały miesiąc. Łowił je, czyścił, wędził, wkładał w galaretę i smażył. Wszystko robił sam. Na dodatek pod nos podstawił.
Jesienią jeździł na grzyby, i podobnie jak z rybami sam się nimi zajmował.
To nie były jedyne jego zajęcia. Mama pracowała, my uczyliśmy się, a tata sprzątał, robił zakupy i gotował obiady. Reszta obowiązków należała do nas.
Dzisiaj mało jest takich facetów jak mój tata.
Ech „Gdzie Ci mężczyźni” zaśpiewałaby Danuta Rinn  Duży uśmiech  Duży uśmiech  Duży uśmiech
hunter
Gość
« Odpowiedz #82 : Maj 09, 2009, 08:37:47 »

Ja stanowczo protestuje <PROTEST>,nie chwaląc się ,należę do tych facetów którzy potrafią: w kuchni ugotować wiele pyszności,gwożdzia wbić w ścianę,wyprać ,posprzątać wyprasować,ba,nawet podać śniadanko do łóżeczka.Wiele kobiet narzeka na swoich życiowych partnerów,ale to wy ,kobiety tak sobie ich wychowałyście ,więc miejcie pretensje same do siebie Duży uśmiech

PS.Kobiety również  bywają leniwe , i często zamiast zająć się domem ,wolą siedzieć na plotach u
      sąsiadki lub u fryzjera albo w solarium. Duży uśmiech

dzina
Moderator Działu

« Odpowiedz #83 : Gru 03, 2009, 13:33:32 »

Nie wiem jak to się dzieje, ale głównie mężczyźni skaczą sobie do „gardła”. Kobiety mniej przyjmują pozycję „koguta”. Czy oni uważają, że świat kręci się wokół nich?
Te ich słowne przepychanki szkodzą nie im samym, a innym, którzy pośrednio biorą w tym udział.
Znalazł się taki jeden z drugim macho.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #84 : Sty 30, 2012, 09:51:15 »

Nie tylko mężczyźni są wybuchowi, agresywni i nietolerancyjni, to wszystko zależy od charakteru. Dużo osób bez względu na płeć, pod wpływem wzburzenia szybciej działa niż myśli i tu chyba panowie prędzej przechodzą do czynów, bo znają mniej słów, za to panie potrafią ich wyrzucić z siebie bardzo dużo.
Sprawy kulinarne napewno są domeną kobiety, ale myślę że my jesteśmy niedoceniani i odsuwani od kuchni. Przychodzą chwile w zyciu faceta że sam musi o siebie zadbać i wcale nie wychodzi mu to tak źle jak mozna to przeczytać w tym wątku. Bywają przypadki że jest chwalony za pomysłowość i fachowość, więc piosenka Danuty Rinn  „Gdzie Ci mężczyźni” jest przesadzona i naciągana Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech. Jesteśmy  Mrugnięcie
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #85 : Sty 30, 2012, 13:00:10 »

Osobiście do dzisiaj nie potrafię gotować, nigdy nie musiałem się tego uczyć, a teraz już chyba trochę za późno i zbyt leniwy już jestem.
Mimo to mam nieco odmienne zdanie od moich przedmówców, którzy twierdzą, że gotowanie jest domeną kobiet.
Wystarczy pochodzić trochę po naprawdę dobrych restauracjach i zapytać kto jest kucharzem.
Od wielu lat większość konkursów gotowania wygrywają kucharze, nie kucharki.
We Francji i Niemcach mistrzowie kucharstwa, podobnie jak hotele są oceniani i doceniani gwiazdkam.
Według niemieckich statystyk, wśród "pięciogwiazdkowych" kucharzy, 93% to mężczyźni. Nie wiem jak to wygląda we Francji, ale przypuszczam, że podobnie.
Mimo to czasami sobie śpiewam "tak jak Mama nie gotuje nikt". Może dlatego w Polsce wciąż "obowiązuje" opinia, że gotowanie jest domeną kobiet?
Smacznego  Duży uśmiech
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #86 : Sty 30, 2012, 21:37:56 »

O i uderz w stół, a nożyce się odezwą , prawda @alias?Język Duży uśmiech
No i w końcu się dowiedziałam, który gotuje, a który się tylko stołuje. Język Duży uśmiech

Pozdrawiam miło. Mrugnięcie
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #87 : Sty 30, 2012, 21:48:58 »

Dominiko, pisałem już kilka razy na tym forum, że nawet jajek nie potrafię ugotować.
Kiedyś gotowałem jajka ponad godzinę i nadal były twarde.
Mam za to inne talenty, więc z powodu gotowania wstydzić się nie muszę.  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #88 : Cze 18, 2013, 17:12:25 »

Myślałam, że tego na serio nigdy nie powiem, ale dziś mówie niestety.
Facet to świnia i to niezaprzeczalna prawda. Przekonajcie mnie, że jest inaczej, mając na uwadze, że ja pierwsza ubodłam! Język
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #89 : Cze 18, 2013, 21:00:18 »

Dominiko, sama się o tym przekonasz, poczekaj trochę.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #90 : Cze 18, 2013, 22:19:39 »

Każdy z nas ma jakieś marzenia, pragnienia i fantazje. Każdy z nas uparcie do czegoś dąży by dosięgnąć swojego szczęścia. Jednak czasem nasuwa  się pytanie. Kim jesteśmy ? Dokąd zmierzamy ? Czy urodziliśmy się po to, by idąc do przodu wciąż doświadczać życia ?   Niestety chyba tak jest że świat oprócz swojego piękna, ma również wady, a my musimy je zaakceptować i tolerować. Nie ma ideału, każdy ma jakąś rysę na duszy, ciele czy charakterze,  lecz mimo tego , jedynie od Nas zależy jakimi będziemy ludźmi, jakie będziemy mieć w sobie wartości.
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #91 : Cze 27, 2013, 11:03:25 »

No tak jesteście wartościowymi samcami. Język
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #92 : Paź 06, 2017, 16:28:44 »

Kocha czy pożąda oto jest pytanie nawet Szekspir nie jest w stanie odpowiedzieć na nie. Uśmiech .
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

demigods-are-everywhere blackmoon calbana fox norad