Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Paź 15, 2018, 11:17:40

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy można znieść ograniczenie czasowe wysylanych postów ?  (Przeczytany 3658 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mahomet
Gość
« : Lip 16, 2008, 19:21:08 »

herkulesie , zrób coś na boga z tą  opcją ograniczającą wysyłanie postów przez jednego użytkownika forum ,przez  ten ogranicznik nie można spokojnie spokojnie wysyłać postów a  dzisiaj 10000 tysięcznik przeszedl mi kolo nosa gdyż  właśnie ta blokada uniemożliwiła mi jego wysłanie  Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie
alladynka03
Junior

« Odpowiedz #1 : Lip 17, 2008, 10:53:53 »

Ale masz problem Drogi Mahomecie. Zły
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #2 : Lip 17, 2008, 14:13:36 »

Mahomet, na Twoim miejscu pomyślałbym raczej nad jakością nie ilością. Napisanie dobrego posta trwa kilka minut, więc ograniczenia w żaden sposób nie odczujesz. Z drugiej strony zastanawia mnie Twoja "szczerość". Gratulujesz Green 10000, na początku zdania. Na końcu zdania musisz jednak dodać, że Ona, Tobie, go sprzed nosa "sprzątnęła". Gdybym wiedział, że aż takie ceregiele z tego zrobisz, to pobanowałbym wszystkich i spokojnie bez problemów i konkurencji wysłałbyś sobie tego dziesięciotysięcznika. Chichot
Green ...
Moderator działu

Pomimo wszystko chcę żyć...

« Odpowiedz #3 : Lip 17, 2008, 15:25:13 »

Panowie,toć napisałam wyraźnie,że oddaję nienależne mi zaszczyty,tym bardziej,że nie moje Język Mrugnięcie....nawet nie wiedziałam,że tak trafię....czysty przypadek...a to,co dobre i  dotyczy wspólnego forum,powinno nieść radość każdemu uczestnikowi...a nie być powodem zawiści,drogi mahomecie... Zły

Powiedz, czy znasz tę granicę,
Poza którą nadziei już brak?
Czy znasz ludzi, co z lękiem wciąż liczą,
Ile czasu zostawił im czas?
alladynka03
Junior

« Odpowiedz #4 : Lip 17, 2008, 16:20:57 »

Droga Green gratulacje  i pisz dalej. Mrugnięcie
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #5 : Lip 17, 2008, 20:40:09 »

Panowie,toć napisałam wyraźnie,że oddaję nienależne mi zaszczyty,tym bardziej,że nie moje Język Mrugnięcie....

Green, to Ty trafiłaś na dziesięciotysięcznika i Tobie się należą za to gratulacje. Ale te pozostałe 9999, to zasługa nas wszystkich tutaj piszących, dlatego też, pogratulowałem i podziękowałem pozostałym. Green ciesz się i gratuluj sobie, że trafiłaś w ten "magiczny" punkt.
Ja też sobie gratuluję, jak trafię w punkt.  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Pozdrawiam i powodzenia życzę
Green ...
Moderator działu

« Odpowiedz #6 : Lip 17, 2008, 21:03:07 »

Drogi Herkulesie,nigdy z tym nie miałam większych problemów.....nam,kobietom,chyba łatwiej pod tym względem.... Duży uśmiech Mrugnięcie Zły

mahomet
Gość
« Odpowiedz #7 : Lip 18, 2008, 20:08:51 »

Herkulesie, spokojnie ,ta szczerość to była w formie satyry , gdyż tak naprawdę  to Green miła mieć ten zaszczyt  by napisać  10000 tysięcznik  Mrugnięcie Ja jedynie tylko   wspomogłem Green   ,pisząc 20 przeszło postów co prawda miernej jakości   Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie  faktycznie ,zgadzam się z tym , ważniejsza jest jakość nie ilość i nad tym muszę troszkę po pracować . Jeśli zaś chodzi o te nieszczęsne ograniczenie  przy wysyłaniu postów, to  opcję tą można zawsze zmienić bądż też całkowicie wyłączyć , bo przecież chodzi o to by postów było więcej a nie mniej .  Mrugnięcie Mrugnięcie Duży uśmiech Duży uśmiech
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #8 : Lip 18, 2008, 20:57:26 »

Mahomet, od kilku miesięcy na tym forum jest niezmiennie: (kopia)"Czas wymagany pomiędzy wiadomościami z tego samego numeru IP (?):  60 sekund". Nikt, kto pisał już kiedyś normalnego posta, nie może się uskarżać na to, że są jakieś ograniczenia w wysyłaniu postów. Jeśli przygotowałeś sobie kilka postów, tylko po to aby trafić w 10000, to miałeś pecha. Przed jedenastką, przygotuj sobie setkę postów i wklejaj nocą, kiedy Green już śpi.  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
*Mandragora*
Moderator Globalny

« Odpowiedz #9 : Lip 18, 2008, 21:42:35 »

To będzie biedak musiał dłuuuuuuugo posiedzieć...a może ją jakoś uśpi? Mrugnięcie Chichot
mahomet
Gość
« Odpowiedz #10 : Lip 18, 2008, 22:25:30 »

Czas wymagany pomiędzy wiadomościami z tego samego numeru IP (?):    sekund   , tu można ustawić dowolny czas albo w ogóle nie trzeba tego robić , gdyż tak naprawdę wszystko leży od  dobrej woli administratora . Herkulesie, spokojnie , nie będę  sie z tobą spierał   bo i po co , tylko jaki to ma sens tak długi czas miedzy postami Coś Wiesz że  to w pewnym sensie  dekoncentruje  i zniechęca  Mrugnięcie Mrugnięcie Duży uśmiech Duży uśmiech

Green ...
Moderator działu

« Odpowiedz #11 : Lip 18, 2008, 23:02:57 »

Personko,kołysankę zanuci Mrugnięcie tylko niech uważa,żeby sam nie zasnął Język Duży uśmiech
Mahomet,jeśli dla Ciebie 60 sekund to długo,to hmmmm,współczuję Ci Zły Język Mrugnięcie Duży uśmiech ;....albo raczej tej Pani,która się z Tobą zada...... Duży uśmiech Duży uśmiech Zły

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #12 : Lip 18, 2008, 23:13:20 »

Wybacz ale powtórzę, to co już wyżej pisałem:
"Mahomet, od kilku miesięcy na tym forum jest niezmiennie: (kopia) "Czas wymagany pomiędzy wiadomościami z tego samego numeru IP (?):  60 sekund". Nikt, kto pisał już kiedyś normalnego posta, nie może się uskarżać na to, że są jakieś ograniczenia w wysyłaniu postów".
Wysyłając co minutę jednego posta, masz teoretycznie możliwość do wysłania w ciągu doby 1640 postów. Zakładając, że czasami też śpisz i jesz, to i tak tysiąc na dzień możesz skrobnąć. Jeśli Ci to jeszcze za mało, to pisz w międzyczasie na innych forach, bo ja nie zamierzam nic zmieniać. Nie widzę takiej potrzeby, jak na razie jesteś jedynym, któremu jeden post na minutę, to za mało. Poza tym, muszę Ci szczerze wyznać, że nie mam ani czasu ani ochoty na sprawdzanie 1000 postów Mahometa na dzień, innych też chcę poczytać, a i sam też coś naskrobać mam ochotę.
Uważam temat za wyjaśniony i zakończony.
mahomet
Gość
« Odpowiedz #13 : Lip 18, 2008, 23:17:22 »

No dobrze , niech i tak  będzie , koniec tematu   Mrugnięcie    Duży uśmiech 
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wilcze-zycie kaczorki hejtforum newhistory apelkaoubkonrad692