Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Paź 23, 2018, 17:40:12

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czego słucha szamanka...  (Przeczytany 15017 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #80 : Mar 07, 2015, 22:35:06 »

Kkul pamiętam jako dziewczynka, jak Natalka śpiewała piosenki o ''puszek okruszek'',czy 'laleczka z saskiej porcelany'' to były utwory które ja powielałam najpierw swoim bratankom i siostrzenicom i one lgnęły bym im je powielała, a potem swoim dzieciom śpiewałam, czy puszczałam z kaset, eme trójki itd. Jako dorosła osoba, Natalia dla mnie i dla mojej rodziny niestety, nie umiała  się odnaleść. Język Duży uśmiech Duży uśmiech
*Mandragora*
Moderator Globalny

« Odpowiedz #81 : Mar 08, 2015, 23:21:52 »

Dominiko, Natalia Kukulska świadomie pracowała nad tym, by odciąć się od puszka-okruszka Mrugnięcie Pewnie też nie chciała być w swojej twórczości podobna do sławnej matki Uśmiech
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #82 : Mar 09, 2015, 01:00:38 »

Jako administrator tego forum powinienem unikać pisania "nie na temat" w istniejących wątkach.
Nie wiem jednak czy dyskusja w tym temacie się rozkręci, a zaczynanie nowego wątku po to by zaczynać wątek, jakoś mi nie po drodze.
Chodzi mi dzisiaj o to, czy dzieci sławnych VIP-ów czy też prominentów, mają prawo korzystać z "nazwisk" swoich sławnych rodziców?
Ten problem w Polsce jest dużo mniej znany jak w zachodniej Europie czy też USA. Reklama jest dźwignią handlu. Na tym sloganie próbuje zbić kapitał każda "miernota", która ma znanego rodzica lub dziadka. Jest kilka przykładów z Hollywood, gdzie syn lub córka godnie reprezentują rodziców. Kirk Douglas- Michael Douglas, Donald Sutherland- Kiefer Sutherland, Frank Sinatra- Nancy Sinatra. Reszta to właściwie naciąganie nazwiska do miar wytrzymałości.
Ci ludzie wciąż wierzą, że reklama i nazwisko przodka jest "przepustką" do łatwego życia.
Czternastoletnia (nieślubna) córka Borysa Beckera (Armakova) podpisała kontrakt na modelkę już dzisiaj, bo za cztery lata jej ojciec nie będzie tak znany jak dzisiaj.
Piętnastoletni syn Michaela Schumachera (Mik) podpisał kontrakt w formule 3, jego celem nie jest jednak formuła 1 lecz reklama ciuchów i innego rodzaju "badziewia".

Wracając do Kukulskiej, cudowne lata dziecięce, gdzie korzystała z nazwiska swej mamy ma już za sobą. Na samym nazwisku trudno jest dzisiaj zarobić pieniądze.
Tata Kukulski też już nie gra w "pierwszej lidze". Natalio, mając dwoje utalentowanych rodziców, należałoby z tego talentu w genach skorzystać.
Trzeba jednak wiedzieć, że talent podobnie jak spadek musi być podtrzymywany aby procentować.
Natalia Kukulska musi moim zdaniem dobrze popracować aby żyć z płyt albo jak kto woli z pracy "artystycznej". Na obecnym poziomie nie jest w stanie wygrać konkursu "mam talent", chociaż talent ma potwierdzony genetycznie.

Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #83 : Mar 09, 2015, 18:35:46 »

A mi się podobał ''puszek okruszek'' .  Duży uśmiech
Może i to modne, ta Jej twórczość, ale mi do gustu nie przypadła. Duży uśmiech
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #84 : Mar 13, 2015, 20:38:19 »

Dobrze, że wymyślono gamę, jest czego posłuchać na bezludnej wyspie. Język Język
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #85 : Sie 28, 2015, 20:16:39 »

https://www.youtube.com/watch?v=d0GpwikqgG4
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #86 : Sie 28, 2015, 20:24:23 »

https://www.youtube.com/watch?v=U82GludosnQ
dzina
Moderator Działu

« Odpowiedz #87 : Sie 28, 2015, 21:39:51 »

Dominiko, to jest to, co i mi w ucho łatwo wpada Uśmiech Super nutka.
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #88 : Mar 28, 2016, 08:41:04 »

https://www.youtube.com/watch?v=6ctx_Olud3Q
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #89 : Kwi 10, 2016, 19:16:05 »

Piękna piosenka Dominiko i fajnie by było  tam być i razem zaśpiewać, ale jednak rock lat 70\80 to jest to co rajcuje Kukula.

https://www.youtube.com/watch?v=gZ_kez7WVUU
Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #90 : Maj 19, 2016, 08:43:54 »

Francesco Napoli - Balla Balla

Dominika
Szamanka

« Odpowiedz #91 : Sty 08, 2018, 19:12:10 »

Dziś mam luźny dzień i dawno nie słuchałam ulubionych kawałków muzycznych.Trafiłam na zespół Kelly Family.
Szczerze się przeraziłam,  jak czas szybko umyka. Dzieci wyrosły i pozakładały swoje rodziny, tylko muzyka brzmi znajomo.

Brothers and Sisters nie mogę wkleić, to może i dobrze, nie łamie prawa.

Brothers and Sisters

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #92 : Sty 09, 2018, 22:03:57 »

Chyba mi się udało wkleić, to się Tobie nie udało.
Nie wiem jednak czy to te wersje 
Francesco Napoli - Balla Balla i Kelly Family - Brothers and Sisters chciałaś nam zaprezentować.

Co do łamania prawa, to się nie przejmuj. Polski prezydent łamie konstytucję na którą przysięgał, więc "grzech" Twój porównywalnie niewielki. ;-)
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.199 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

krainanorwich polskatawerna profesionalmt2 donia eobywatel