Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Gru 11, 2017, 10:21:32

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: śmieszne  (Przeczytany 17685 razy)
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #20 : Paź 26, 2012, 07:49:43 »

Oto ona. Czeka. Prowokuje do działania Teraz wszystko zależy od Ciebie. Zegnij ciało w pałąk i ugnij kolana. Obejmij ją mocno z obu stron Podwiń nogi i wsuń się w wolną przestrzeń pod nią Przylgnij do niej udami. Nie rozluźniając uścisku, wykonaj kilka płynnych, posuwistych ruchów. Wepchnij się głębiej. Teraz przytul ją mocno do piersi. Przesuń się nieco w prawo. I jeszcze trochę. Dobrze! Naprzyj całym ciałem. Masz ją na wprost - zimną, nieustępliwą... Nie przejmuj się! Jesteś panem sytuacji Jeszcze tylko kilka intensywnych ruchów i... możesz sobie pogratulować! Udało Ci się usiąść za kierownicą małego Fiata.

kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #21 : Paź 28, 2012, 10:50:12 »

Cześć, jak Ci minął weekend?
- Nawet nie pytaj! Nie dała mi! Nawet nie pozwoliła podejść... Powiedziała – w ogóle zapomnij, że go masz! Powiedziała to, wyłączyła mój komputer i zaciągnęła mnie do łóżka.

kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #22 : Lis 04, 2012, 10:22:43 »

Nie zrobię tego z Tobą !
- No, ale dlaczego ?
- Bo jeszcze nie czuję się gotowa. Mam dopiero 15 lat.
- Jej, to nieważne. No proszę ! Ja już nie mogę się doczekać.
- Boję się...
- Nic się nie stanie, jestem już doświadczony.
- To ile razy już to robiłeś ?
- Około 10.
- Och, ale jesteś pewny, że wiesz, co i jak ?
- Tak, robiłem to już wiele razy.
- Ale...
- Żadne "ale" ! Bierz ten spadochron i skaczemy !
matikii77
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #23 : Gru 12, 2012, 18:47:57 »

Jaś pyta nauczycielkę :
- Można być ukaranym za coś czego się nie zrobiło ??
Nauczycielka odpowiada po zastanowieniu ;
- No nie. A dlaczego pytasz?
- Bo nie odrobiłem pracy domowej.

*Mandragora*
Moderator Globalny

« Odpowiedz #24 : Lut 26, 2014, 14:00:45 »

Herkules
Administrator

« Odpowiedz #25 : Lut 27, 2014, 11:46:24 »

Mandragoro, od lat piszę dokładnie to samo.  Duży uśmiech
Nie wiem dlaczego nazywałaś mnie za to szowinistą.  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #26 : Lut 27, 2014, 19:51:43 »

Kobieta to osoba zmienna, jak pory roku, czasami miła, czasami nieprzyjemna i nawet zrozumieć jej Herkulesie nie próbuję bo i tak w końcu postępowania jej nie pojmuję. Czasami jej "nie" oznacza "tak" i odwrotnie, to wtedy mamy niepewność i zamęt w głowie, a wad im wcale nie wypominam, bo i tak zawsze będzie nasza wina. Duży uśmiech Mrugnięcie Duży uśmiech
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #27 : Lut 27, 2014, 23:55:43 »

Kukul, czytając to co wyżej piszesz, muszę się zgodzić z Dziną. Muszę się zgodzić do tego stopnia, że zacytuję jej słowa, które pisała w innym wątku.

Pięknie to napisałeś, kukul. Jesteś mądrym człowiekiem. Widzę, że jesteś człowiekiem z wielkim bagażem doświadczeń, które ciebie czegoś w życiu nauczyły i uczą dalej. Podoba mi się to, że jesteś za tym, by sie nie oglądać w stecz, a patrzeć przed tym, co jest przed nami. Popieram.
Cieszę się, że mogę twoje mądre słowa czytać.

pasuje każde słowo.  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
*Mandragora*
Moderator Globalny

« Odpowiedz #28 : Mar 01, 2014, 15:14:45 »

Mandragoro, od lat piszę dokładnie to samo.  Duży uśmiech
Nie wiem dlaczego nazywałaś mnie za to szowinistą.  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

No popatrz, jak Ci trafiłam w punkt Mrugnięcie

Mnie się ten tekst spodobał, bo jest po śląsku  Duży uśmiech
*Mandragora*
Moderator Globalny

« Odpowiedz #29 : Mar 01, 2014, 15:16:02 »

Kobieta to osoba zmienna, jak pory roku, czasami miła, czasami nieprzyjemna i nawet zrozumieć jej Herkulesie nie próbuję bo i tak w końcu postępowania jej nie pojmuję. Czasami jej "nie" oznacza "tak" i odwrotnie, to wtedy mamy niepewność i zamęt w głowie, a wad im wcale nie wypominam, bo i tak zawsze będzie nasza wina. Duży uśmiech Mrugnięcie Duży uśmiech

Z tym "Nie" znaczy "Tak" sie nigdy nie zgodzę.....może jestem jakaś inna? Mrugnięcie Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #30 : Mar 02, 2014, 18:46:05 »

Z tym "Nie" znaczy "Tak" sie nigdy nie zgodzę.....może jestem jakaś inna? Mrugnięcie Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech 

Przypominam, mowa była o kobietach.  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Na 100% jesteś inna, skoro nie chcesz być nazywana kobietą.  Język
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #31 : Mar 03, 2015, 16:31:13 »

Gdy się inaczej nie da czasami prawo ominąć trzeba.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #32 : Sie 29, 2015, 13:09:01 »

Albo najedzony albo nie kumaty, a może z niego gentelman taki   Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #33 : Sie 29, 2015, 13:35:03 »

Nie ma żadnego "złotego pociągu".... PKP twierdzi , że to tylko spóźniony ekspres "Sudety" z 2005 roku...
-----------------------------------------------------
Poszukiwania skarbu ukrytego przez nazistów trzeba rozpocząć na nowo.

– Przedstawiciele PKP wezwani przez władze Wałbrzycha zidentyfikowali tzw. złoty pociąg jako spóźniony od 2005 roku ekpress "Sudety" – informują lokalne media.

O pomyłce nie może być mowy. Eksperci spędzili ze znaleziskiem kilkanaście godzin w podziemnej jaskini.

– Pociąg ma nasze oznaczenia i numery seryjne – mówił wysłany przez PKP badacz miejscowej "Panoramie". – Wystarczyło wiedzieć, gdzie zdrapać rdzę, która w mikroklimacie jaskini przybrała napędzający legendy złotawy odcień.

Jak to się jednak stało, że informacja o zagubionym pociągu nie przedostała się w 2005 roku do mediów?

– To były dzikie czasy, codziennie jakieś pociągi znikały, żeby pojawiać się kilkaset kilometrów dalej, a ludzie nie zgłaszali reklamacji, bo mieli większe zmartwienia, jak na przykład: jak do cholery wrócić teraz domu – komentuje kolejarz.

Czasy się na szczęście zmieniły i podróżni mają teraz więcej praw. Jak się dowiadujemy, pasażerowie feralnego ekspresu mogą zgłaszać się po zaległe herbatę i ciasteczko.

Warunkiem jest tylko okazanie biletu.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #34 : Sty 26, 2016, 20:28:25 »

Dlaczego zwolniłem swoja sekretarkę..?
Dwa tygodnie temu były moje pięćdziesiąte urodziny, ale nikt tego nie zauważył.
Miałem nadzieję, że rano żona złoży mi życzenia...
Nie powiedziała nawet "cześć kochanie"
Myślałem, że chociaż dzieci będą pamiętały - ale zjadły śniadanie, nie odzywając się ani słowem.
Kiedy jechałem do pracy, czułem się samotny i niedowartościowany. 
Jak tylko wszedłem do biura, sekretarka złożyła mi życzenia urodzinowe i od razu poczułem się dużo lepiej
- ktoś pamiętał.
Pracowałem do drugiej.
Około drugiej sekretarka weszła i powiedziała:
-  Dzisiaj jest taki piękny dzień, w dodatku są pana urodziny, może zjemy gdzieś razem obiad?
Zgodziłem się - to była najmilsza rzecz, jaka od rana usłyszałem.   
Poszliśmy do cudownej restauracji, zjedliśmy obiad w przyjemnej atmosferze i wypiliśmy po lampce wina. 
W drodze powrotnej do biura sekretarka powiedziała:
- Dzisiaj jest taki piękny dzień. Czy musimy wracać do biura? 
Właśnie!!!!   
Ona.... - No to chodźmy do mnie - zaproponowała. 
U niej wypiliśmy jeszcze po lampce koniaku, porozmawialiśmy chwilę, a ona zaproponowała: 
- Czy nie masz nic przeciwko temu, jeśli pójdę do sypialni przebrać  się w coś wygodniejszego?
- Jasne - zgodziłem się bez wahania.
Poszła do sypialni, a po kilku minutach wyszła niosąc tort urodzinowy............. razem z moja żona, dziećmi i teściową. Wszyscy śpiewali "Sto lat",  a ja q-wa, siedziałem na  kanapie............. w samych skarpetkach.
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #35 : Lut 11, 2017, 18:14:50 »

hosting zdjęć zapodaj.net

Miejsce wspaniałe aż wzbiera na sranie  Duży uśmiech Duży uśmiech.
Herkules
Administrator

« Odpowiedz #36 : Lut 11, 2017, 22:34:09 »

Widok zapierający dech, oby tylko niczego więcej nie zaparło.  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Patrząc na ten tron, zaczynam się domyślać dlaczego królowa siedząc na tronie ma długą suknię i robi dziwne grymasy.  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
kukul777
Moderator Działu

« Odpowiedz #37 : Lut 12, 2017, 08:35:22 »

Wygląda to Herkulesie pięknie, na pewno na takim wypróżniaczu posiedzieć przyjemnie i gdyby internet w zasięgu ręki był, nie jeden(dna) by tam spędzili parę ładnych godzin  Duży uśmiech Duży uśmiech.
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.407 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

avallonandaballava gniazdogryfa deercreek forum darkblood-college