Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Gru 16, 2017, 19:49:15
 
Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Wczoraj o 17:46:25 
Zaczęty przez Herkules - Nowe: wysłane przez kukul777
Są rzeczy, sprawy czy idea, o które warto lub trzeba walczyć czy nawet wojować, ale wymyślanie powodów do podsycania wojny domowej
jest czymś podłym, nikczemnym i karygodnym. Dążenie do wojny domowej, to zbrodnia przeciwko własnemu narodowi.

Kiedy Polacy zmądrzeją i dają w wyborach porządnego kopa, wszystkim tym ugrupowaniom i partiom, które podsycają do wojny?

 

Dopóki będzie partiokractwo dopóty będzie wzajemne się zwalczanie, wszak chodzi o niezłe  pieniądze i intratne stanowiska dla tej partii która na czele Polski stanie i cóż że my to wiemy, ale też jesteśmy podzieleni, bo zawsze tak jest że optymizm na kiełbasie wyborczej kończy się.

 2 
 : Gru 14, 2017, 19:43:54 
Zaczęty przez Herkules - Nowe: wysłane przez kukul777
Niestety cwaniacy nie próżnują i ciągle metody zmieniać muszą bo z tego żyją, a my zwykli śmiertelnicy często się nabieramy gdy auto casca nie mamy. Faceci o tyle lepiej mają że na pomoc kolegów też liczyć mogą, a kobiety pochopnie działają i na takie numery się nabierają.
Obecnie nowa metoda panuje plastikową butelkę miedzy nadkole a oponę się wkłada i gdy kierowca słyszy dziwny trzask nie gasząc silnik zobaczyć wysiada. A resztę już znamy lub sobie wyobrażamy, a czas pokaże czy samochód jeszcze kiedykolwiek odzyskamy. 

 3 
 : Gru 14, 2017, 19:19:41 
Zaczęty przez *Mandragora* - Nowe: wysłane przez kukul777
Bo tak powszechnie się mówi wszędzie dobrze ale w domu najlepiej i tu się z Tobą Dzina zgadzam bo tu czujesz się pewnie i bezpiecznie, tu masz swoje miejsce i tu spędzasz czas przyjemnie.

 4 
 : Gru 13, 2017, 21:14:34 
Zaczęty przez Herkules - Nowe: wysłane przez kukul777

Większość osób już nie pamięta że po 100 milionów mieli dać a niektórych mieli puścić w skarpetkach, ale jakoś zapomnieli a może  w ogóle tego nie chcieli. Być może Olszewski za bardzo chciał dlatego jego rząd szybko padł, ale to już historia która ciągle będzie zmieniana, a obecnie tacy Piotrowicze są i działają wszędzie i czują się pewnie i bezpiecznie. 

 5 
 : Gru 13, 2017, 08:01:13 
Zaczęty przez Herkules - Nowe: wysłane przez Herkules


Tak to wyglądało trzynastego grudnia 1981 roku!


Wczoraj wieczorem aż do nocy znowu manifestowano przed senatem w Warszawie.

Czyż to nie chichot historii, że w nocy z 12/13 grudnia WRON ogłaszał stan wojenny,
także w nocy z 12/13 grudnia 36 lat później, pisowscy żołnierze partyjni przepychali kolanem ustawę przez senat?
Ustawy które "poprawiał" i "naginał" poseł PIS Stanisław Piotrowicz.Ten sam Piotrowicz, który w stanie wojennym był PZPR-owskim prokuratorem.
Ten sam, który ścigał, wsadzał i oskarżał ówczesną opozycję.
Ten sam Piotrowicz, którego Jaruzelski odznaczał Krzyżem Zasługi.
Ten sam Piotrowicz, którego pisowska "dekomunizacja" jednak nie obejmuje.

Skręca mnie kiedy widzę takie obrazki 36 lat, po tym jak 15 dni i nocy strajkowałem w podziemiach kopalni "Piast".
To o co wtedy walczyliśmy i nieco później zdobyliśmy, znowu jest Polakom zabierane i ograniczane. 

 6 
 : Gru 12, 2017, 18:10:41 
Zaczęty przez Hunterek - Nowe: wysłane przez kukul777
Wszyscy artyści co zagrać w Opolu meli zagrali, ponad podziałami a zapowiedziany bojkot do następnego zrywu odłożyli, bo prócz straty apanaży nic by nie osiągnęli.
Tak samo ostatnio  lekarze strajkowali nic nie osiągnęli więc za wygrane dali i tu nasuwa się pytanie dlaczego odpuścili gdy nic nie wskórali.
W jednym przypadku  się herkulesie zgadzamy że społeczeństwo w większości świadomie jest podzielone na czerwonych i na czarnych !!!  są nawet  tacy co do rozlewu krwi namawiają tylko przykładu nie dają  a daleko z tyłu się trzymają.
Myślę że następne wybory sytuacje w Polsce uspokoją,  odpuszczą podżegacze co wskórać nic nie mogą, jeszcze przed wyborami powstanie nowa opozycyjna partia z nowymi osobami które nie będą drażnić swoimi nazwiskami.

 7 
 : Gru 11, 2017, 18:46:58 
Zaczęty przez dzina - Nowe: wysłane przez kukul777
Kiedyś we Wiedniu  zostać miałem, jednak po ośmiu dniach się rozmyśliłem i z powrotem do Polski zwiałem. Mając w Austrii miejsce zamieszkania i pracy niepewne, nie czułem się tak jak w Polsce bezpiecznie. Zresztą gdy prawie 50-kę na karku się ma lepiej pozostać na starych jak to mówią pewnych śmieciach, a tu pracę miałem państwową, mieszkanie, rodzinę i wielu znajomych  a tam tylko dziewczyna została i nie bardzo się tym przejmowała.
Akurat u mnie wtedy w życiu nastał taki  czas że musiałem zacząć wszystko jeszcze raz, próbując ułożyć życie od nowa a pomysłów była pełna głowa.
Myślę że gdybym z 30 lat mniej miał, pewnie teraz z innego miejsca bym pisał i nieraz tak myślę ciekawe jak to by było, jak życie by mi się ułożyło. Ale to tylko takie gdybanie, jestem w Polsce i tu pozostanę, czuje się bezpiecznie i pewnie, mam przy boku osobę z którą życie układa się pięknie.
Więc morał z tego wynika taki że nie ważne za ile i gdzie,  ważne mieć oparcie i wsparcie od osoby na którą zawsze mogę liczyć bo jest blisko mnie.
Już nie tylko na wspomnienia mnie wzięło, odrobinę romantyzmu dodałem,  widocznie trochę weny twórczej dostałem. Mrugnięcie Uśmiech

 8 
 : Gru 11, 2017, 17:59:11 
Zaczęty przez dzina - Nowe: wysłane przez kukul777
Wzajemnie Herkulesie dziękuje, udanego tygodnia Tobie i wszystkim którzy to przeczytają, niech cały piękny i pogodny tydzień mają.

 9 
 : Gru 10, 2017, 23:05:02 
Zaczęty przez dzina - Nowe: wysłane przez Herkules
Właściwie niedziela już praktycznie za nami, dlatego życzę samych pogodnych i udanych dni w nadchodzącym tygodniu.

 10 
 : Gru 10, 2017, 23:01:46 
Zaczęty przez eksPresja - Nowe: wysłane przez Herkules
Nieraz już pisałem na tym forum, że lubię naturę i lubię przebywać na łonie natury. Lubię też fotografować, dlatego będąc na łonie natury
prawie zawsze mam aparat fotograficzny ze sobą. Oczywiście nie wszystkie fotki nadają się do publikacji. Poza tym ostatnio nie miałem czasu na hobby.
W tym weekendzie postanowiłem się jednak dotlenić i sprawdzić czy mój aparat jeszcze działa. Zima nadeszła w moje okolice, ale ja lubię także zimę.Nawet jeśli ktoś nie lubi zimy, musi przyznać że zima też ma swoje uroki. Mam nadzieję, że zima potrwa jeszcze nico dłużej.Strony: [1] 2 3 ... 10
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 16 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

powstancywalki mkpodra porod-na-staszica marblevillestable polskiegpsts